Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Novinky AEZ a DEZENT pro jaro 2024

Tak jako každý rok, ALCAR před startem jarní sezóny s představuje výsledky mnoha hodin kreativní i technicky náročné práce v podobě nových designů litých kol. Pro rok 2024 svou nabídku obohatil o tři zcela nové designy v sedmi barevných variantách a o nový barevný odstín jednoho ze stávajících bestsellerů, čímž vyslyšel četné požadavky motoristické komunity.

AEZ


S nosností až 1 045 kg je novinka AEZ Havanna (dark/grey) zaměřená především na segment velkých a těžkých modelů SUV, elektromobilů nebo hybridů, jakými jsou Mercedes EQC, Audi SQ8 e-tron, BMW (i)7, Škoda Enyaq, Tesla Model Y, nebo třeba Volvo XC90 a XC40. Pro tyto a mnoho dalších modelů je Havanna k dispozici se schválením ECE v originálním rozměru bez nutnosti zápisu do Technického průkazu.Zvláštní přitažlivost AEZ Havanna pramení z jeho moderního designového jazyka, který si pohrává s asymetrií, překvapivými zakřiveními i trojrozměrným efektem. V nabídce je v povrchové úpravě s černým lesklým lakem a leštěnou čelní plochou nebo šedým metalickým lakem v rozměrech od 8x19 do 10,5x21 palců.DEZENT

Novinka DEZENT KE (black/dark) je určena pro masivní zatížení až 1 350 kg a umí tak dodat sportovní a elegantní nádech i užitkovým vozidlům, dodávkám a karavanům. DEZENT KE upoutá svým rafinovaným uspořádáním a neotřelým diskovým designem středové části s atraktivními výstupky a zahloubeními, které slouží nejen po estetické stránce, ale také pomáhají DEZENT KE snížit jeho hmotnost. DEZENT KE je schválen v originálním rozměru například pro Mercedes třídy V, VW T5, T6, T7 Multivan, Crafter, Nissan NV400, Ford Transit/Tourneo, Renault Master nebo SsangYong Rexton a Musso. Homologován je i pro oblíbený Fiat Ducato. Kolo je dostupné ve velikostech od 6,5x16 do 7,5x18 palců s černým lesklým lakem nebo v jeho kombinaci s leštěnou čelní plochou.Kompletní sortiment litých a ocelových kol z produkce ALCARu je k dispozici u více než 2 000 obchodních partnerů po celé České republice a všechna kola si mohou motoristé předem prohlédnout na 3D modelu svého automobilu v konfigurátoru kol na www.alcar.cz.K sadě litých kol AEZ mohou motoristé získat praktický bonus navíc. V případě, že si k jakémukoliv designu od značky AEZ objednají ke kolům bezpečnostní šrouby či matice Sicuplus, dostanou je od ALCARu až do 30. 6. 2024 zdarma.

ALCAR 26.2.l2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar