Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Můžete vyhrát Hyundai Tucson IceBreaker

Hyundai Tucon se u nás i v Evropě těší dlouhodobě velké oblibě. V Nošovicích u Frýdku-Místku byl vyroben miliontý kus, kterým je Tucson ve sportovní výbavě N Line. V rámci oslav tohoto důležitého milníku je pro všechny připravena soutěž, ve které může každý zákazník vyhrát nový Tucson ve speciální zimní edici s názvem IceBreaker.

„Soutěž o vůz Hyundai Tucson v limitované edici IceBreaker jsme se rozhodli uspořádat jako poděkování našim zákazníkům, kterých si velice vážíme. Za úspěch modelu Tucson, který je nejprodávanějším SUV modelem značky v EU, vděčíme právě jim. Vyrobení miliontého kusu modelu Tucson proto považujeme za důležitý milník značky a velice nás těší, že se vyrábí právě v České republice“ říká Jana Sekeráková, marketingová ředitelka společnosti Hyundai Motor Czech.
Oblíbený Hyundai Tucson v limitované edici IceBreaker je dostupný již za 499 990 Kč a s paketem Winter nabízí vyhřívaný volant, třístupňové vyhřívání předních sedadel nebo dvouzónovou klimatizaci s automatickým odmlžováním. Pro zájemce o pohon 4x4 je navíc možnost 50 % zvýhodnění. Ve výbavě samozřejmě nechybí kompletní sada čtyř zimních pneumatik zdarma, které nabízíme i u všech ostatních vozů v rámci Doby benefitové.

Pro zapojení se do soutěže stačí uzavřít v období 1. 10. – 30. 11. 2019 kupní smlouvu na nákup vozu Hyundai Tucson v limitované edici IceBreaker u některého z autorizovaných prodejců Hyundai na území České republiky. Ze všech soutěžících bude poté vylosován výherce, kterému bude vrácena plná částka za koupený vůz.

Kompletní informace o limitované edici IceBreaker a pravidla soutěže naleznete na www.hyundai.cz/akcni-nabidky/tucson-icebreaker.Hyundai 11.10.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar