Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Motosalon již od čtvrtka

Téměř 150 vystavovatelů se představí na jubilejním desátém ročníku mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, oblečení a příslušenství Motosalon, který se v roce 209 uskuteční na letňanském výstavišti v Praze od čtvrtka 28. února do neděle 3. března.

Motosalon 2019 obsadil haly 2,3,4,5 a 6, na volné ploše před vstupní halou je umístěna Show Arena. Letos jde o první kulaté výročí, proto se bude slavit hned od zahájení. A oslava to bude víc než důstojná - Motosalon je totiž největší za celých 10 let své existence.

Je rozhodně na co se těšit! Na největší motocyklové výstavě ve střední Evropě uvidí návštěvníci téměř všechny značky motorek působících v Česku. Na své si přijdou i fanoušci ekologické jízdy. Na několika stáncích budou k vidění elektro skútry. Nové modely představí v české premiéře značka Royal Enfield.
Na Motosalonu 2019 se představí mj.

Aprilia, ARCTIC CAT/TEXTRON, Benelli, BMW, CAN-AM ATVČezeta, DUCATI, , GAS GAS, Harley-Davidson, HONDA, Husqvarna Motorcycles, INDIAN MOTORCYCLE, Kawasaki, KTM, Kymco, Lambretta, Moto Guzzi, Moto Morini, MV Agusta, NortonPeugeot, Piaggio, POLARIS, Royal Enfield, SUZUKI, Triumph, UM motorcycles, Vespa, Yamaha atd.

Každý motorkář musí být řádně vybaven a vystrojen - v první řadě pro svou bezpečnost, ale musí se cítit pohodlně a také chce dobře vypadat. O to se postarají tradiční čeští výrobci i prodejci světoznámých značek, na letošním Motosalonu najdete nepřeberný výběr helem desítek značek.

Veletrhu se zúčastní řada známých osobností, které mají k motocyklům blízko. Tvářemi Motosalonu se stali skvělí herci a motocestovatelé Pavel Liška a Jan Révai a tradičně populární kaskadér a testovací jezdec primáckého Autosalonu Pepa Sršeň Šiler. Na zahájení ve čtvrtek ve 13 hodin se na pódiu sejde celkem 10 osobností, aby s námi i návštěvníky zahájili oslavy prvního kulatého výročí a možná také zavzpomínali na posledních 10 let na motorce - herci Honza Révai a Pavel Liška, herečka Vanda Hybnerová, zpěvačka Helena Zeťová ale také závodnice Ollie Roučková, generál Petr Pavel, freestylista Petr Pilát, jezdec Karel Hanika, cestovatel Jarda Šíma a kaskadér Pepa Sršeň.. Ostatně Jarda Šíma oslaví na Motosalonu 1,5 milionu kilometrů na motorce.

Každý den se v Show Aréně představí kaskadérské sdružení Crazy Day. Jejich představení uvidí návštěvníci několikrát denně, kromě nich se na venkovní ploše ukáže Míra Lisý nebo motogymkhana.

Motosalon se koná v gesci motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů. Dle dohody společnosti Veletrhy Brno, a.s. a motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů se od roku 2010 veletrh Motosalon střídavě koná v Brně a Praze.

Veletrh Motosalon se uskuteční od čtvrtka 28. února do neděle 3. března. Pro širokou veřejnost se brány areálu otevřou ve čtvrtek v poledne. Ve 13:00 bude následovat slavnostní zahájení na pódiu v hale 5. Další dny je výstaviště otevřeno denně od 9:30 do 19:00, v neděli do 17:00. Vstupné pro jednotlivce stojí od 180 Kč (do konce ledna při on-line prodeji) do 250 Kč, rodinná vstupenka od 500 do 600 Kč.


BVV 26.2.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar