Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mitsubishi: L200 s vyšším výkonem a záruka na 7 let

M Motors CZ představuje pro český trh dvě novinky v podobě druhé výkonové varianty modelu L200 a prodloužené záruky. L200 Plus nabídne výkon 173 k a 502 Nm. Současně se rozšířuje záruka na 7 let / 150 000 km.

„Zavedením obou novinek pro model L200 zajistíme nejen jeho lepší konkurenceschopnost v rámci segmentu pickupů, ale také zvýšení zůstatkové hodnoty a tím také atraktivitu pro potenciální soukromé i fleetové zákazníky“, zmiňuje Vladimír Hejna, obchodní ředitel M Motors CZ.
Abychom rozšířili a zatraktivnili naši nabídku, přinášíme na trh druhou výkonovou verzi oblíbeného modelu L200.


Pro toto navýšení ze současných 150 k na 173 kvyužíváme patentovanou spolehlivou technologii úpravy parametrů motoru od společnosti Steinbauer. Jednotka je přizpůsobena přímo na parametry naší L200, kdy přináší významné zlepšení parametrů, při zachování plynulého průběhu v celém spektru otáček. Certifikace je zaručena schváleními TÜV Austria a Ministerstva dopravy ČR.

„Výkonem se přibližujeme naší nejhlavnější konkurenci, ovšem hodnotou krouticího momentu jsme nyní nejlepší. Ve spojení s nízkou hmotností našeho vozidla je to příslib velmi slušné dynamiky, na kterou zákazníci budou jistě pozitivně reagovat“ dodává Vladimír Hejna.

V zákaznickém ceníku budou tyto vozy označeny jako verze L200 Plus. Současně bude v zákaznickém ceníku tato možnost také komunikována jako doplňkový výkonový paket. Jako dodatečně montované příslušenství bude tedy mít cenu 31 900 Kč vč. DPH.

7 let / 150 000 km
Výjimečnost této prodloužení záruky na 7 let / 150 000 km spočívá v tom, že po celou dobu jejího trvání zaručuje svému majiteli, resp. vozidlu, krytí v rozsahu plné tovární záruky. Při vzniku závady jsou opravy na rozdíl od originální záruky výrobce propláceny v komerčních cenách. Podobné podmínky nikdo z našich konkurentů stále nenabízí.


Mitsubishi 17.2.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar