Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Milotec vylepšil Škodu Octavia RS Combi

V poslední době se doslova roztrhl pytel s novinkami německé společnosti Milotec Auto-Extras, specialisty na doplňky pro vozy Škoda. Ještě před Roomsterem, o němž jsme již psali, si vzala do parády sportovně laděnou Octaviie II RS.

 

Zmíněný automobil v jasně červené barvě si přímo říká o adekvátní vzhled a tužší podvozek. Proto Milotec vybavil vůz sportovními pružinami a atraktivními hliníkovými koly (8,5 x 19 ET-40). Výkon původního benzinového čtyřválce 2.0 byl naladěn na zvýšený výkon 240 k.

Pro výraznější sportovní nádech nesmi pochopitelně chybět tzv. šestidílný Body kit, který se skládá z rozšířeného předního nárazníku, zadního rozšíření bočních prahů a rozšíření zadního nárazníku. Tato sada pro sportovní verze RS bude k dostání jak pro sedan tak i kombi. Atraktivní vzhled vozu dotváří také třídílná sportovní maska s bočními vzduchovými otvory.

Ve stádiu testování je ještě rozšíření blatníků a sportovní výfukový systém.

Program Milotecu pro řadu RS zahrnuje i další doplňky umožňující jednoduchou úpravu vozu podle vlastní chuti a hesla - ať se odlišuji od ostatních.

Zákazník si může vybrat například matově stříbrně se třpytící kryty zpětných zrcátek, kryty klik dveří nebo ochranou prahovou lištu zadního nárazníku či clonu předního skla. Právě o tyto doplňky je mezi motoristy velký zájem.

Octavia RS není jen sportovní model, ale může být také luxusní, o což se postará například nerezová lišta spodní hrany pátých dveří pro model Combi RS nebo rámečky mlhovek ze stříbrného ABS v hliníkovém designu.

Pro osobité vylepšení interiéru nabízí Milotec kit, tvořený rámečkem odkládacího prostoru předního sedadla, kryt výškového nastavení sedadla a rámečky bezpečnostních svítilen ve dveřích. Pro středovou konzoli je k dostání třídílný kryt (ABS - stříbrný), zvláště sportovním dojmem působí osmidílná sada z karbonu pro obložení dveří, přístrojové desky a středové konzole.

K lehké manipulaci s kapotou motoru dodává Milotec pro všechny modely Škoda ještě praktickou hydraulickou vzpěru. Není vyloučeno, že se nejnovější modely objeví také na pražské výstavě Autoshow.

 

Aleš Hodouš, 28.9.2009


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar