Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Milotec středem zájmu v Lipsku

Německá společnost Milotec Auto-Extras presentuje v těchto dnech na lipské automobilové výstavě nejnovější doplňky pro vozy Škoda Roomster a Octavia II RS, které lze také vidět vyšperkované na jejím stánku.

Pro osobní automobil Škoda Roomster připravila širokou paletu doplňků pro vylepšení individuální vzhledu. Jsou buď z nového stříbrného materiálu ABS, takže majitelům vozů Škoda odpadají náklady s lakováním. Na druhou stranu však není problém je ani nalakovat. Dalším kladem je jednoduchý způsob upevnění.
Mezi vkusné patří sportovní maska ze stříbrného ABS s mřížkou z tahokovu, a to buď z pozinkované černě komaxitované oceli nebo z leštěné ušlechtilé nerezavějící oceli.
Ze stříbrného materiálu ABS jsou zhotoveny dále sportovní mřížka nárazníku, rámečky mlhovek, lemy blatníků, střešní čtyřdílný air-paket, rámečky zadních svítilen a praktická ochrana hrany úložného prostoru.
Neméně atraktivní jsou kryty světlometů nebo dekory bočních ochranných lišt s logem Milotec. Stávající černou mřížku přední masky lze ještě zkrášlit sadou 21 dílů leštěných dekorů kruhového průřezu z nerezi. Do drážek stávající originální masky se jednoduchým způsobem pouze nalepí.
Mezi nápadité doplňky patří matně stříbrné kryty zpětných zrcátek v designu Air-Look. Vzhled zvýrazňují ještě nerezová lišta hrany pátých dveří zavazadlového prostoru, kryty klik dveří a kryty emblémů v různém provedení nebo nerezové koncovky výfuku s rámečky ve stříbrném ABS. Za praktické můžeme považovat ochranné lišty nárazníků a větrné clony bočních oken dveří nebo žebrované nerezové lišty prahů.
Pro interiér jsou připraveny mj. rámečky autoradia ze stříbrného ABS nebo pro klimatizaci Climatronic nebo středová opěrka s úložným prostorem mezi předními sedadly.
Pro majitele vozů Škoda Octavia II RS připravil Milotec nejen řadu doplňků, ale poskytuje také buď kompletní speciální podvozek H&R nebo jen upravený sportovními pružinami „Pro-Kit“.
Sportovně laděný automobil se rozhodně neobejde bez tzv. šestidílné sady Body Kit, tvořené rozšířením předních a zadních nárazníků a zadních bočních prahů. Karosérii lze doplnit lemy blatníků ve stříbrném nebo v černém ABS.
Individuální charakter přední partie zvýrazňuje sportovní maska a sportovní mřížka předního nárazníku v různých provedeních. Zvláště dobře vypadá Octavia RS s paprskovými 19“ koly s pneumatikami o rozměru 225/35-19. Ne všechny doplňky jsou však vidět, například pod kapotou motoru najdeme karbonový airbox „Ram-Air“.
Mnohé prvky z bohaté nabídky pro Octavii II lze použít také pro modely RS, třeba hydraulickou vzpěru kapoty motoru, kryty zpětných zrcátek, kryty klik dveří, sadu dekoru interiéru a nerezové kryty, resp. rámečky pro nastavení sedadel, schránky a osvětlení dveří, rámečky držáků na nápoje.
Nové sportovní výfukové potrubí z nerezavějící oceli zvyšuje výkon motoru o zhruba pět procent. Tlumič výfuku s dvojitou koncovkou poskytuje vozu lepší vizuální image modelu RS a jízdu doprovází sytějším, ale přesto decentním zvukem.

PL, 17.4.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar