Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Milotec představil Škodu Roomster

Společnost Milotec Auto-Extras vystavuje v těchto dnech Škodu Roomster ve světové premiéře na výstavě Automechanika ve Frankfurtu nad Mohanem (12. až 17. září). K vidění je na stánku firmy Clim Air.

 

Není to tak dlouho, co se začala Škoda Roomster prodávat a objevovat na silnicích a už si ji mohou její majitelé vylepšit. Na mladoboleslavskou novinku totiž velice rychle zareagovala německá společnost Milotec Auto-Extras z Wiesbadenu.

Specializovaná firma na výrobu doplňků pro vozy s okřídleným šípem připravila pro Roomster širokou paletu nejrůznějšího příslušenství, aby si majitelé mohli svůj „prostorový zázrak" vyšperkovat podle svých představ. Hned na první pohled upoutá nová sportovní maska ze stříbrného materiálu ABS s mřížkou. Velice originální a odlišné od sériového modelu je vyklenutí čelní masky.

K dalším novinkám patří sportovní mřížka nárazníku, orámování mlhovek ze stříbrného ABS a rámečky zadních svítilen z černého ABS přelakovaného do barvy vozu. Neméně atraktivně působí rovněž kryty předních světlometů  nebo pryžové ochranné lišty předního a zadního nárazníku.

Kryty (převleky) zpětných zrcátek v air-designu jsou vyvedeny v matně stříbrném provedení, stejně jako čtyři kryty  umístěné v rozích střechy.

Vyhledávanými doplňky, vylepšující vzhled vozu podle individuálních přání zákazníků, jsou velice oblíbené kryty klik dveří, nerezové lišty nebo praktická ochranná prahová lišta zadního nárazníku.

Někoho zase možná zaujmou vroubkované prahy dveří, síťka mezi předními sedadly či sluneční clony „Sunny Boy" pro boční a zadní okna nebo ofuky předních a zadních dveří.

Koncovka výfuku, kryt středové konzole z ABS, nerezový kryt loga - to už záleží na majitelích škodovek, do jaké míry si budou chtít svého Roomstera ještě více vylepšit.

Atraktivitu Škody Roomster z Milotecu zvyšují elegantní hliníkové ráfky Borbet (7 ½ x 17 RT-35). Tím však výčet doplňků rozhodně nekončí a už dnes se pracuje na dalším neméně atraktivním vylepšení.

 

Aleš Hodouš, 13. 9. 2006

 


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar