Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Milotec dává Octavii jinou dimenzi

Výrobce doplňků na automobily značky Škoda, německá firma Milotec Auto-Extras, kterou u nás zastupuje společnost Plastservis Mobilla Řevničov, připravila několik nových atraktivních doplňků pro modely Octavia RS Combi, Octavia (1. generace včetně faceliftu).

Především majitelé vozů Škoda Octavia Combi II RS mají nyní k dispozici doplňky imitující hliník, vyrobené z kvalitního a odolného plastu ABS. Atraktivní vzhled zvýrazňuje nerezová mřížka chladiče, nasávací otvory vzduchu v předním nárazníku, s nimiž vhodně ladí rámečky kolem mlhových svítilen a lemy podběhů kol. Kdo chce, může si pořídit ještě „převleky“ zpětných zrcátek, rovněž v imitaci hliníku.
Zadní partii si lze vylepšit rámečky kolem odrazek zvýrazňující tvar nárazníku nebo ochrannou prahovou lištou zadního nárazníku, vhodnou i pro jiné modely Octavia Combi.
Pro Octavii Combi II jsou střešní ližiny k dostání výhradně v černé barvě. Pokud je chce mít majitel elegantnější, potom je musí nalakovat v barvě vozu anebo jednoduchým způsobem přelepit čtyřdílnou sadou v imitaci hliníku. Společně s dalšími doplňky z Milotecu Auto-Extras a novým designem klik dveří dostává nyní Škoda Octavia Combi II RS jinou dimensi.
Prvky v imitaci hliníku najdeme také v interiéru v podobě různých ozdobných rámečků kolem větracích otvorů, středového panelu nebo klik dveří. Před spolujezdce či na vnitřní stranu předních i zadních dveří si lze ještě nalepit stříbrné lišty. Dodejme, že doplňky v imitaci hliníku jsou sice o něco dražší, vzhledem ke kvalitnímu plastu ABS, ale jsou navíc stabilní proti UV záření, což jim dodává větší odolnost.
Škoda Octavia Combi II RS je vybavena zážehovým čtyřválcem FSI vyladěným specializovanou firmou Oberscheider na výkon 236 k a točivý moment 360 N.m.

Aleš Hodouš, 25.1.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar