Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Mazda6 - světová premiéra v Moskvě

Na moskevském autosalonu, v době od 29. srpna do 9.září představí Mazda ve světové premiéře novou Mazdu6 v karoserii sedan. Jde o druhý model z nové generace, který využívá kompletní škálu technologií SKYACTIV.

Zároveň jde o první model vybavený systémem rekuperace brzdné síly Mazda i-ELOOP. Zavedení systému i-ELOOP je součástí druhé etapy strategie vývoje ekologických technologií „Mazda Building Block Strategy“. Tato strategie se zaměřuje na důsledné zlepšování základních automobilových technologií před postupným zavedením elektrických systémů, které umožní další snížení spotřeby paliva a emisí skleníkových plynů.
Je vlajkovou lodí nové generace produktů značky Mazda. Elegance, luxus a komfort nové Mazdy6 jsou na úrovni očekávané od automobilu střední třídy – vše je ideálně zkombinováno s požitkem z dynamické a svižné jízdy.
Model v karoserii sedan a s výbavou určenou pro ruský trh pohání dvoulitrový zážehový motor SKY-G s přímým vstřikem a šestistupňovou samočinnou převodovkou SKY-Drive.

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar