Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Maserati Grecale vyráží do ulic před premiérou

Energie vozu Grecale je nezastavitelná a toto nové SUV již absolvovalo mnoho kilometrů s rodinou Maserati za volantem: „Každodenní výjimečnost“ se stala součástí denního života konstruktérů a tvůrců vozu Grecale i všech dalších osob, které přispěly k jeho realizaci.

Tentokrát značka zvolila nový vzhled lehké kamufláže vozů z flotily rodiny Maserati: série vzkazů nyní nabízí náhled na technické specifikace vozu Grecale.

Lakování obsahuje jen jeden zásadní vzkaz: „Jsem Maserati Grecale. Víc vám zatím nemohu sdělit“.

Všechny otázky budou zodpovězeny a chybějící informace doplněny 22. března.Maserati S.p.A.
Značka Maserati vyrábí kompletní řadu jedinečných vozů, které jsou na první pohled rozeznatelné díky své výjimečné osobnosti. Styl, technologie a přirozeně exkluzivní charakter dokáží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky s vytříbeným vkusem a v automobilovém průmyslu po celém světě jsou stále považovány za vzor. Jde o automobily s tradicí a každý nový model znovu definuje charakter italských sportovních vozů v oblasti designu, výkonu, pohodlí, elegance a bezpečnosti. Ambasadory tohoto dědictví jsou reprezentativní sedan Quattroporte, sportovní sedan Ghibli a Levante – první SUV od Maserati. Všechny modely se vyznačují použitím nejkvalitnějších materiálů a zapojením výjimečných technických řešení. Ghibli a Levante jsou nyní k dostání také v hybridní verzi jako první elektrifikované vozy značky s trojzubcem v logu. Jedná se o kompletní řadu vybavenou benzínovými motory V6 a V8 a čtyřválcovými hybridními pohonnými jednotkami s pohonem zadních nebo všech čtyř kol. Kolekce Trofeo, zahrnující Ghibli, Quattroporte a Levante, vybavená silným motorem V8 s výkonem 580 k, i nadále ztělesňuje výkonnou DNA značky. Na špičce řady je pak nový supersport MC20 s přelomovým motorem V6 Nettuno s technologiemi vycházejícími z vozů F1, které jsou nyní poprvé dostupné i jako pohonné jednotky standardně vyráběných vozů.Maserati 28.2.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar