Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Lexus - novinky pro podzimní autosalon

Na Autosalónu v Paříži bude oficiálně uveden na trh nový model CT 200h, první a jediný zástupce s hybridním pohonem ve třídě prémiových kompaktních vozů. Inovovaná modelová řada IS přináší nejvýznamnější změny od uvedení této řady na trh.

Po doplnění nové verze IS 200d s přeplňovaným vznětovým motorem 110 kW/150 k nyní Lexus nabízí výběr ze tří pohonných jednotek (IS 200d, IS 220d, IS 250) – všechny s vylepšenou spotřebou paliva a nižšími emisemi, bez negativních dopadů na jízdní dynamiku.
Celá modelová řada IS doznala četných změn ve ztvárnění exteriéru i interiéru, propůjčující modelu IS výraznější vzhled i charakter a akcentující všechny typické znaky jedinečného sportovního sedanu, jako je charakteristická elegance, atletické vzezření a dynamika.
Zážehové i vznětové verze IS budou disponovat nově vylepšeným stupněm výbavy F Sport, který do značné míry vychází z designu modelu IS F. Staví na dosavadním designu F Sport, který byl rozšířen o další exkluzivní detaily ve stylistickém pojetí exteriéru i interiéru.
Sportovní atmosféru na stánku značky Lexus pak vykouzlí již vyprodaný model LFA, který se od prosince letošního roku začne vyrábět v omezené sérii 500 kusů.


JL 2.9.2010

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar