Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Lexus LS 460 na výstavě MMOTION

Značka Lexus představí v české předpremiéře na druhém ročníku prestižní přehlídky exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek MMOTION 06 nový Lexus LS 460.

Nový model LS 460, v pořadí čtvrtá generace  

vlajkové lodi, představuje naprostý vrchol z hlediska pohodlí a kultivovanosti. Technologicky nejpokrokovější spalovací pohonná jednotka, jakou kdy inženýři značky Lexus vyvinuli, pohánějící nový model LS 460, je ukázkou precizního strojního inženýrství. Za účelem plného využití možností své výkonnosti je vidlicový osmiválec připojen k první osmistupňové samočinné převodovce na světě. Nový Lexus LS 460 představí i další, zcela unikátní technologie.

V rámci této předpremiéry modelu LS 460 v České republice zveřenil Lexus i základní cenu, která činí 2 459 000 Kč, což znamená, že v porovnání s předchozím modelem LS 430 došlo ke snížení základní ceny. Nový Lexus LS 460 však nabízí podstatně vyšší úroveň standardní výbavy včetně nové generace systému integrovaného řízení dynamiky vozidla VDIM, kolenních airbagů pro řidiče a spolujezdce, bi-xenonových světlometů, špičkové audiosoustavy s 10 reproduktory a CD měničem na 6 disků, navigačního systémy, parkovací kamery a také klimatizovaných předních sedadel.

Novinka značky Lexus se na českém trhu objeví v prodeji u autorizovaných partnerů od 6. prosince 2006. Výstava MMOTION 06 se koná v pražském Veletržním paláci ve dnech 30.11. až 2.12.2006.AH, 29.11.2006


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar