Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Jeep Avenger nyní za atraktivní cenu od 499 900 Kč

Nový Jeep® Avenger modelového roku 24 přináší vylepšení v oblasti komfortu v podobě elektricky ovládané panoramatické střechy pro příjemný zážitek z jízdy a elektricky ovládaného a kůží čalouněného sedadla řidiče s masážní funkcí, které poskytuje účinnou oporu a je dostupné pro všechny varianty pohonných jednotek.

Aby značka Jeep® uspokojila různorodé požadavky zákazníků, hledajících mimořádné jízdní vlastnosti, styl, nejmodernější technologie a komfort v kompaktních rozměrech, a zároveň jim umožnila flexibilní výběr ze tří různých pohonných jednotek, rozšířila novou řadu Avenger o verzi e-Hybrid, která doplňuje 100% elektrickou variantu a verzi se spalovacím motorem. Tím je značka Jeep® věrna svému závazku poskytovat svobodu volby a umožnit zákazníkům flexibilně si vybrat ten nejlepší vůz podle jejich potřeb.


Čistě elektricky poháněná verze je vybavena 400V elektromotorem zajišťujícím suverénní dojezd až 600 km podle normy WLTP-město. Jeho schopnost rychlého nabíjení navíc umožňuje prodloužit dojezd o 30 km za pouhé tři minuty. Akční cena čistě elektrické verze již od 939 900 Kč ve verzi Longitude.


Také verze e-Hybrid nabízí komfortní jízdní projev, protože kombinuje elektrický a spalovací motor. Pohon tvoří kombinace 1,2litrového zážehového tříválce, 48voltové lithium-iontové baterie a automatické šestistupňové dvouspojkové převodovky. Vůz je zkonstruován s ohledem na co nejlepší spotřebu paliva, což má za následek snížení emisí CO2 o 15 % v porovnání s běžnými motory s automatickou převodovkou. Akční cena 1.2 turbo e-Hybrid, ve výbavě Longitude, již od 569 900 Kč.

Zážehová varianta je vybavena 1,2litrovým motorem s maximálním výkonem 100 k při 5500/min., točivým momentem 205 Nm při 1750/min. a šestistupňovou manuální převodovkou.


Kompletní nabídka pro potřeby zákazníků

Nový Jeep® Avenger, modelového roku 2024, nabízí dále zvýšenou úroveň komfortu. K dispozici je volitelné elektricky ovládané panoramatické střešní okno vytvářející příjemné jízdní zážitky a elektricky ovládané a kůží čalouněné sedadlo řidiče s masážní funkcí, které poskytuje účinnou oporu těla a je k dispozici pro všechny pohonné jednotky.


Přehled výbav

file:///C:/Users/jindra/Downloads/Jeep_Avenger_01-02-2024.pdf
file:///C:/Users/jindra/Downloads/Jeep_Avenger_Electric_01-02-2024.pdf


Pro koupi modelu Jeep® Avenger je možné využít některou z možností atraktivního financování. Pořízení na operativní leasing s měsíční splátkou již od 9 790 Kč vč. DPH (verze: Avenger Altitude 1.2 turbo 100k / doba trvání 48 měsíců, nájezd 40 000 km). Měsíční splátka leasingu zahrnuje servis, kompletní pojištění, asistenční služby a zimní pneumatiky. Další možností financování je koupě na úvěr, s atraktivní úrokovou sazbou od 0,99 %. Značka Jeep® nabízí pro model Avenger 5letou prodlouženou záruku na celý vůz, u plně elektrické verze záruku na baterii 8 let / 160 000 km.Jeep 15.2.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar