Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

INEOS Grenadier prodává Autosalon Dajbych

Společnost INEOS Automotive jmenovala partnera, který bude provozovat první prodejnu v České republice. Patří mezi 160 míst na trzích po celém světě, která budou potvrzena.

Do konce roku 2022 plánuje INEOS disponovat sítí 200 prodejních a servisních míst pro Grenadier ve více než 50 zemích, včetně zavedených dealerských skupin, specialistů na vozidla 4X4 a prodejců zemědělské techniky.

Potvrzeným dealerem v České republice je Autosalon Dajbych v Plzni a jeho servisní místo v Praze. INEOS s vybranými prodejci spolupracuje na zřízení showroomů, které budou v příštích měsících připraveny přivítat zákazníky. Součástí tohoto procesu je intenzivní školicí program INEOS pro prodejce a servisní techniky. Česká pobočka bude otevřena v létě.


Cílem je, aby se většina zákazníků nejen v ČR nacházela v přiměřené vzdálenosti od autorizovaného servisu. Maloobchodní partneři budou tvořit páteř servisní sítě v zemi s dalším geografickým pokrytím vybranými partnerskými servisy.


„Více než rok jsme neúnavně pracovali na hledání maloobchodního partnera, který sdílí naše nadšení a vášeň pro Grenadier,“ uvedl Klaus Hartmann, vedoucí evropského zastoupení společnosti INEOS Automotive. „Autosalon Dajbych rozumí uživatelům vozidel 4X4 a jejich požadavkům a má za sebou prokazatelnou historii poskytování výjimečných služeb zákazníkům. Společně s ním se těšíme, že budeme odběratelům vozů značky Grenadier poskytovat potřebné rady, vedení a podporu.“


Potenciální zákazníci si budou moci najít nejbližšího prodejce vozidel Grenadier na interaktivní mapě na adrese ineosgrenadier.com.


INOES zveřejnil technické specifikace a ceny od 1 555 5000 Kč pro Grenadier v České republice, objednávky bude otevřené v druhé půlce května.


Podrobný ceník :

https://www.dajbych.cz/download.php?fid=611274


Info:

https://www.dajbych.cz/grenadierPR
2.5.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar