Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai připravuje malý elektromobil INSTER

Značka Hyundai odhalila první oficiální fotografie jako upoutávku na svůj nový malý elektromobil segmentu A: INSTER. Jeho jméno je odvozeno z anglických slov „intimate“ (důvěrný, blízký) a „innovative“ (inovativní).

V názvu nového elektromobilu se odráží také jeho návaznost na model CASPER poháněný zážehovými motory, který byl představen v roce 2021 a je nabízen pouze v Jižní Koreji. INSTER v segmentu malých vozů nastaví nová měřítka v oblasti dojezdu na jedno nabití, použitých technologií i bezpečnostních prvků. Přinese novou definici toho, co mohou zákazníci od automobilu této třídy očekávat.

Fotografie odhalují profil robustního a současně kompaktního SUV s charakteristickými LED světly pro denní svícení, ukazatele směru s pixelovou grafikou a koncové svítilny, které definují design nového malého SUV. Hyundai uvedl také předběžný maximální dojezd modelu INSTER na jedno nabití: 355 km (podle metodiky WLTP).

INSTER oslaví světovou premiéru na nadcházejícím mezinárodním autosalonu v Busanu, který proběhne od 27. června do 7. července 2024.


Hyundai 12.6.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar