Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai - novinky na autosalonu v Paříži

Hyundai představuje na autosalonu nejnovější portfolio a technologické iniciativy v oblastech „záruky“, „pokroku“ a „sportovních výkonů“. Hvězdami jsou premiéry nového modelu i30 Fastback N, koncepčního vozu i30 N „N Option“ a produktová řada pro ekologickou mobilitu s modelem Kona Electric a NEXO.

V rámci konceptu „Hyundai Motor Studio Paris“ je expozice rozdělena do tří odlišných zón, odrážejících evropskou strategii značky Hyundai, založenou na třech hlavních pilířích „záruky“, „pokroku“ a „sportovních výkonů“.


i30 Fastback N

Jako druhý vysokovýkonný model Hyundai v Evropě kombinuje sofistikovaný a elegantní design s osvědčenou radostí z řízení vozů N. První opravdu ostré pětidveřové kupé v segmentu C přebírá typické vlastnosti úspěšného pětidveřového hatchbacku i30 N a vdechuje je do jedinečné karosářské varianty i30 Fastback ve stylu pětidveřového kupé.
Zcela nový i30 Fastback N předvedl potenciál v závodě o světový rekord. Profesionální jezdci Gabriele Tarquini a Thierry Neuville jeli s vozem na limitu při nejrychlejší jízdě z Říma do Paříže – trasa totiž vedla mezi dánskými obcemi Rome a Paris. Tarquini v závodě zvítězil o zlomek sekundy časem 8:18.49 min, a stanovil tak světový rekord.


N Option a N Line

Dalším magnetem expozice je odhalení koncepčního vozu Hyundai i30 N „N Option“, který reprezentuje možný výhled na velmi atraktivní možnosti kvalitní individualizace exteriéru a interiéru pro majitele vozů Hyundai. Společně s novou verzí i30 N Line bude rozšířena nabídka pro zákazníky, kteří chtějí dodat svým vozům i30 N ještě ostřejší styl i výkony. Hyundai vystavuje také své soutěžní a závodní vozy nejvyšší světové úrovně, i20 Coupe WRC a i30 N TCR.


Budoucí mobilita

Průkopnického ducha v oblasti budoucí mobility reprezentuje na pařížském autosalonu produktová řada ekologických vozů, která zahrnuje kromě modelové řady IONIQ také nové modely Kona Electric a NEXO. Hyundai má díky svým progresivním modelům celosvětově nejširší nabídku elektrifikovaných poháněcích ústrojí v automobilovém průmyslu.
Hyundai na nedávném veletrhu IAA Užitkové vozy 2018 v německém Hannoveru oznámil jako první na světě plány, podle nichž uvede na trh elektricky poháněná nákladní vozidla s palivovými články. Hyundai ve spolupráci se společností H2 Energy dodá v letech 2019 až 2023 na švýcarský trh užitkových vozidel 1000 elektricky poháněných nákladních vozidel s palivovými články. Hyundai představením první flotily elektricky poháněných nákladních vozidel s palivovými články na světě ještě více upevní své globální vedoucí postavení v oblasti techniky palivových článků.


„Le Fil Rouge“: Směr budoucího designu

Po svém debutu na autosalonu v Ženevě se koncepční vůz „Le Fil Rouge“ představuje na francouzské půdě. Tato studie je důkazem, že minulé, současné i budoucí designérské styly značky Hyundai spojuje společná nit. Tento koncepční vůz ztělesňuje nejnovější přístupy značky k designu. Motiv „smyslné sportovnosti“ bude ztělesněn ve všech budoucích vozidlech Hyundai, od sedanů až po SUV.Hyundai 5.10.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar