Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai na Auto Shanghai s novými modely Sonata a ix25

Společnost Beijing Hyundai Motor Company (BHMC) odhalila na autosalonu Auto Shanghai 2019 nové modely Hyundai Sonata a Hyundai ix25, ztělesňující motiv „nové éry“, který je nosným tématem expozice značky na jednom z největších autosalonů v Číně.

Zcela nová Sonata „ikonický model“ značky Hyundai disponuje nejmodernějšími technologiemi v oblastech bezpečnosti, konektivity a komfortu. Nejnovější generace je elegantním sedanem ve stylu kupé, jímž se odlišuje od konvenčních čtyřdveřových modelů. Svými elegantními a ladnými liniemi ztělesňuje designérský styl „smyslné sportovnosti“ společnosti Hyundai Motor.

Kompaktní SUV ix25 přichází s ideální koncepcí pro čínský trh a jeho design je zřetelně inspirován stejným designérským stylem, který vtiskl nezaměnitelnou tvář nové Sonatě, avšak v odlišné interpretaci. Tento elegantní model vyčnívá z davu výraznou ramenní linií, rozšířenými podběhy kol, světlou výškou ve stylu SUV a nezaměnitelným světelným designem.

BHMC ve své expozici, inspirované motivem „nové éry“, zřetelně vyjadřuje novou vizi budoucí mobility. Poprvé je v Číně vystaven model Sonata jako designérské studio, síťově propojený automobil 3.0 a nechybí ani zážitková technická expozice s přístupovým systémem, jehož autentizace je založena na základě snímání otisku prstu. I tato technologie je v Číně prezentována poprvé. Podobným způsobem se mohou návštěvníci seznámit s digitálním klíčkem. Pozornost bezesporu upoutá také sportovní model Veloster N a systém čištění vzduchu z modelu NEXO.


Hyundai 24.4.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar