Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Hyundai ix20 - novinka pro Paříž

Na autosalonu v Paříži vystaví Hyundai ve světové premiéře nové MPV směřující do segmentu B. První skica novinky s označením Hyundai ix20, ukazuje odklon od krabicovité podoby minivanů a přichází s dynamičtějším a sportovnějším profilem, odpovídající modernímu a progresivnímu zaměření značky.

Nový ix20 je po modelové řadě ix35 druhým evropským vozem Hyundai v novém stylu, který kombinuje novou designérskou filozofii s ladnými aerodynamickými liniemi. Design a vývoj probíhal v Evropském výzkumném a vývojovém středisku Hyundai v Rüsselsheimu a vyrábět se bude v nošovickém závodě na Moravě. Název ix20 odráží univerzálnost vozu na úrovni kategorie crossover.
Prodej bude zahájen ve čtvrtém čtvrtletí 2010 a na všechny modely se bude vztahovat pětiletý program komplexní péče včetně pětileté záruky bez omezení počtu ujetých kilometrů, dále pětiletou asistenční službu zdarma a pětiletý program kondičních prohlídek zdarma.
Dalším modelem ve světové premiéře je modernizovaná verze oblíbeného malého vozu i10 s upraveným designem, rozšířenou výbavu a dalšími technickými úpravami, které zahrnují nový motor 1.0 s emisemi CO2 pouhých 99 g/km.


JL, 10.9.2010

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar