Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai i30 Fastback N Line ve sportovním duchu

Hyundai Motor v letošním roce úspěšně uvedl na trh nový stupeň výbavy N Line a nyní představuje druhý model s touto sportovní výbavovou linií: i30 Fastback N Line. Modely Hyundai i30 tak vylepšuje dynamickými stylistickými prvky a technickými úpravami, které optimalizují jízdní vlastnosti.

Stupeň výbavy N Line zahrnuje mimo jiné prvky vnějšího a vnitřního designu, převzaté z řady vysokovýkonných modelů Hyundai N. Sportovní vzhled završuje vyvážené nastavení podvozku a odpružení, které umožňuje ještě sportovnější zážitky z jízdy ve verzích s motorem 1.4 T-GDI.


Vylepšený vnější design je odvozen z nového modelu i30 Fastback N, který byl nedávno představen na pařížském autosalonu. Jeho součástí je nejen přední nárazník s exkluzivní stříbrnou charakterovou linií, ale i charakteristická kaskádovitá maska chladiče Hyundai se síťovou mřížkou. Světlomety mají černé vnitřní plochy. Na zádi umocňuje sportovní vzhled vozu s výbavou N Line sportovní zadní nárazník, převzatý z modelu i30 Fastback N, s linií tvořenou červenými odrazovými skly, trojúhelníkovým zadním mlhovým světlometem a speciálním zadním difuzorem.


Na předních blatnících je umístěno logo N Line. V interiéru si mohou zákazníci užívat sportovní sedadla a sportovní volant s logy N. Mezi vylepšení N Line patří také kovové pedály a hlavice řadicí páky N.


Hyundai i30 Fastback N Line se zážehovým motorem 1.4 T-GDI o výkonu 140 k nabízí ještě podmanivější zážitky z jízdy díky optimalizovanému nastavení podvozku, rychlejším reakcím motoru a výraznějšímu zvuku výfuku. Ke sportovně laděným jízdním vlastnostem přispívají také sportovní pneumatiky Michelin PS4, 18“ kola z lehké slitiny a větší kotoučové brzdy, dodávané pro verze s motorem 1.4 T-GDI nebo s turbodieselem 1,6 litru o výkonu 136 k.


Hyundai současně s uvedením nového modelu na trh rozšiřuje také nabídku motorů pro všechny verze N Line o zážehový motor 1.0 T-GDI s výkonem 120 k. Tato varianta s menším motorem je vybavena 17“ koly z lehké slitiny a stejnými vylepšeními designu jako výkonnější verze.
Hyundai i30 Fastback N Line bude v Evropě nabízen od konce roku 2018.Hyundai 1.11.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar