Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Hyundai i20 po faceliftu v prodeji

Dnes začíná prodej nového modelu Hyundai i20, jehož předchůdce se díky produktové kvalitě a dalším přednostem stal druhým nejprodávanějším vozem svého segmentu. Ambicí nové i20 je na úspěch navázat a ještě jej posílit.

Oblíbenému rodinnému vozu se dostalo modernizace vnějšího a vnitřního designu, aby oslovil i novou, mladší skupinu zákazníků po celé Evropě.
Do prvků výbavy patří mimo jiné inteligentní klíč a spouštění motoru tlačítkem, komfortní směrové ukazatele s trojitým bliknutím na jeden krátký ovládací impulz, světelný a dešťový senzor a zadní kamera s displejem integrovaným do vnitřního zpětného zrcátka.
Přínosem pro zákazníky je modernizovaný základní zážehový motor 1.2 o zvýšeném výkonu 63kW (85 k), jehož kombinovaná spotřeba dosahuje pouhých 4,9 l /100 km. Mezi čtyři alternativy poháněcího ústrojí pro novou i20 patří i nový tříválcový vznětový motor 1.1 o výkonu 55 kW (75 k). V kombinaci s technologiemi vyvinutými společností Hyundai v rámci programu Blue Drive má hodnotu emisí CO2 pouhých 84 g/km.
Cena začíná na 199 990 Kč a již za tuto cenu zákazník získá mimo jiné 6 airbagů, ESP, posilovač řízení, centrální zamykání, palubní počítač, dělená zadní sedadla a výškově nastavitelný volant.
Kvalita vozů Hyundai je samozřejmě také v tomto případě podpořena bezkonkurenčním pojištěním a pětiletou komplexní zárukou Hyundai, která zahrnuje 5 let záruky bez omezení ujetých kilometrů, 5 let asistenční služby zdarma a 5 let kondičních prohlídek zdarma.


Jl, 1.8.2012

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar