Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai Kona Electric N Line ve sportovním designu

Hyundai dodává svému elektrickému bestselleru ještě sportovnější vzhled. Nová Kona bude vůbec prvním elektromobilem Hyundai se sportovním stupněm výbavy N Line. Značka tímto krokem dokazuje svou orientaci na přání zákazníků a řidičům, zvažujícím přechod na elektromobilitu, díky tomu nabízí ještě širší výběr.

Kona Electric N Line se prezentuje sportovním a dynamickým designem, ale současně si zachovává silné stránky standardního modelu Kona. Zákazníci oceňující jak styl, tak udržitelnost – a také největší vnitřní prostor ve své třídě, který na cestující čeká v luxusnějším prostředí zcela nového modelu – si tak mohou nejprodávanější SUV značky Hyundai vybrat přesně podle svých přání.
Mezi klíčové prvky výbavy patří jedinečné nárazníky vpředu a vzadu, elegantní boční prahy a sada specifických 19“ kol, jejichž design umocňuje sportovní vzhled tohoto elektromobilu. Exteriér dále zdobí exkluzivní loga N Line zvýrazňující odvážný vzhled nového modelu.

V interiéru se Kona Electric N Line může pochlubit sportovními sedadly s logem N Line a červeným kontrastním prošíváním, které vytváří pro řidiče podmanivé a dynamické prostředí. K jedinečnému estetickému pojetí interiéru verze N Line přispívají také dodatečné červené detaily na volantu a přístrojové desce. Designéři se zaměřili na to, aby cestujícím poskytli fascinující zážitky z jízdy bez kompromisů z hlediska komfortu a funkčnost

Prvky výbavy verze N Line:
•Agresivnější, sportovní design přídě a zádě
•Specifický přední a zadní nárazník pro elektromobily N Line
•Leskle černé kryty vnějších zpětných zrcátek
•Volitelné dvoubarevné lakování s černou střechou
•Specifický volant N Line
•Exkluzivní kovové pedály N Line
•Černé čalounění stropu
•Specifická 19“ kola z lehké slitiny, exkluzivní design N Line
•Specifická sedadla N Line s červeným kontrastním prošíváním
•K dispozici jsou dva druhy čalounění sedadel: tkanina, nebo kombinace Eco Alcantara a kůže
•Speciální verze netkané textilie Alcantara® s 57% podílem recyklovaného polyesteru


Zahájení výroby modelu Kona Electric N Line je ve výrobním závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích plánováno na únor 2024 a první vozy vyjedou na evropské silnice na jaře 2024. Při uvedení sportovní varianty na trh bude hlavní pozornost zaměřena na atraktivní dvoubarevné lakování karoserie perleťovým odstínem Serenity White v kombinaci s perleťovým lakem Abyss Black na střeše. Tím Hyundai zajistí stupni výbavy N Line odvážný a elegantní vstup do segmentu plně elektrických SUV.


Tímto průkopnickým krokem Hyundai umožňuje zákazníkům zvolit si stupeň výbavy N Line v kombinaci se všemi variantami modelu Kona. Řidiči si tak nyní mohou užívat sportovní a osobité prvky výbavy N Line, ať už se rozhodnou pro spalovací motor, hybridní jednotku, nebo výhradně elektrický pohon. Kona N Line je díky tomu všestrannou a vzrušující volbou pro širokou škálu zákazníků.


Hyundai 22.1.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar