Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai KONA také ve verzi N

Hyundai Motor potvrdil, že dalším členem produktové řady vysokovýkonných modelů N se stane nový Hyundai KONA N. Tento model bude prvním vysokovýkonným SUV značky Hyundai. Vysokovýkonná verze modelu KONA velká očekávání.

KONA N bude k dispozici s osmistupňovou dvouspojkovou převodovkou se spojkami v olejové lázni, známou pod označením N DCT. V kombinaci s motorem 2.0 Turbo poskytne výkony a pohotové reakce pro mimořádné zážitky z jízdy. Stejně jako ostatní modely N bude KONA N vybavena rozmanitými funkcemi pro sportovní jízdu včetně funkce Launch Control pro mimořádně dynamický rozjezd a výfukové soustavy vytvářející emocionální zvukový doprovod.


KONA N je první ostré SUV značky N,nabídne vysokou míru všestranné praktičnosti, ale také potěšení z jízdy jako jakékoli jiné vozidlo N. Nadšenci si budou užívat jízdu s tímto vozem kdekoli: od silnice až po závodní okruhy.


Značka vysokovýkonných vozů N společnosti Hyundai vstoupila do segmentu sportovních automobilů s modelem i30 N a na rok 2021 plánuje rozšíření své produktové řady. Zejména díky ještě větší diverzifikaci produktové řady pokrývající další segmenty trhu prostřednictvím modelů, jakými jsou i20 N a připravovaná KONA N, bude značka N nabízet vozidla pro radost z jízdy, která uspokojí požadavky všech náročných zákazníků hledajících za volantem opravdové potěšení.
Podrobnější informace budou zveřejněny v nadcházejících týdnech.Hyundai 12.1.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar