Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai (II) - malé vozy jsou v kursu

Mezi velice oblíbené patří malé modely Getz, Atos, Matrix a moderní sedan Accent, který je představitelem segmentu B. Jízdní zkušenosti s modely Getz, Matrix a Accent najdete v rubrice Testy.

Getz a Getz Premium

Populární malý vůz dokáže stále překvapovat. V současné době limitovanou sérií PREMIUM za zajímavou cenu se super výbavou - klimatizace, dva airbagy, ABS s rozdělovačem brzdného tlaku EBD, elektrické ovládání předních oken, centrální zamykaní, posilovač řízení, výškově nastavitelný volant a sedadlo řidiče. S motorem 1.1 je takto vybavený Getz za 249 900 Kč, s motorem 1.4 za 264 900 Kč! Při využití Hyundai leasingu na kupujícího čeká leasing s nulovým navýšením.

Getz Cross

Zajímavá a výjimečná verze pro individualisty, kteří se chtějí odlišovat. Za 48 900 Kč včetně DPH a montáže získá zákazník Paket s názvem CROSS, který obsahuje střešní ližiny, plastové obložení karoserie, zadní spoiler a koberečky.


Atos

Ideální automobil do městského provozu, kde je těžké nejen jezdit, ale třeba i parkovat, se v současné chvíli nabízí už za 164 900 Kč. Ve výbavě nechybí airbag řidiče, ABS a rozdělovačem brzdné síly EBD, airbag řidiče a centrální zamykání.Na vůz je poskytován bonus ve výši 30 000 Kč a navíc 20 000 Kč, pokud zájemce k zakoupení využije služby Hyundai Leasing.

Matrix

Oblíbený model MPV, jehož modelový rok 2008 právě přichází na trh má ve výbavě např. ABS + EBD, dva airbagy, klimatizaci, výškově nastavitelný volant, kompletní elektrickou výbavu a centrální zamykání.
Matrix je možné koupit již za 319 900 Kč. U modelu aktuálně platí bonus 20 000 Kč při Hyundai Leasingu.

Accent

Moderní automobily segmentu B nabízejí dostatek komfortu a bezpečí, aby uspokojily běžné přepravní nároky celé rodiny. Takový je model Accent s atraktivním designem, prostorným interiérem a výkonnými motory.
Jeho čistý a moderní design naznačuje, že patří mezi kvalitní modely. Linie karosérie naznačují sportovní charakter. Také interiér dává najevo, že stylisté postoupili o kus dál. Kvalitní vnitřní design byl vytvořen kombinací vytříbenosti a jednoduchosti. Dvojitě zahnutá palubní deska a tradiční přístrojová deska, osvětlená zelenými LED světly, přinášejí styl a uspořádání přístrojů, jak je známe z letadel. Tento pocit pořádku umocňuje středový panel s ovládáním topení a větrání a dalšími menšími detaily pro pohodlí pasažérů. Důraz je kladen hlavně na intuitivní ovládání a jednoduchost použití. Každý ovladač včetně výškově nastavitelného volantu byl vyvinut, aby nabídl větší pohodlí a jednoduchost přístupu a ovládání. Přední sedadla byla přepracována a nabízejí větší pohodlí díky využití místa na ramena a nohy. Prostorná zadní sedadla jsou dělená v poměru 60:40. Objem 390 l zavazadlového prostoru je na tuto třídu velkorysý.
Vybrat si může každý – skromnější motorista sáhne po cenově výhodné osvědčené zážehovém 1.4/100 k. Již základní motorizace je agregátem, schopným klidného cestování i dynamické jízdy, moderní konstrukce s přidanými výztuhami se stará o vysokou míru ochrany posádky při nehodě a minimální přenos hluku a rušivých vibrací do interiéru.
Stojí 259 900 Kč včetně elektrického ovládání oken, vnějších zpětných zrcátek, centrálního zamykání, posilovače řízení, ABS a dvojice airbagů. Při využití Hyundai leasingu čeká na zájemce další bonus (sleva) ve výši 20 000 Kč.

JL, 10.7.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar