Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Honda v Ženevě - CR-V, hybridy, sport, elektromobilita

Honda představuje na ženevském autosalonu 2018, až do 18. března, celou řadu svých nejnovějších a nejzajímavějších vozů a koncepčních modelů, od nejprodávanějšího SUV na světě až po futuristický vůz Sports EV Concept.

Nový model CR-V

V Ženevě má evropskou premiéru nejnovější generace vozu Honda CR-V. Nový vůz SUV je v Evropě poprvé k dispozici s volitelným hybridním hnacím ústrojím a znovu zvyšuje úroveň, pokud jde o kvalitu, uspořádání interiéru i celkové vylepšení.


Trojice koncepčních elektromobilů Honda

Po své světové premiéře na frankfurtském autosalonu v září 2017 se do Evropy vrací model Urban EV Concept. Vozem Concept společnost Honda uskutečňuje svůj záměr vstoupit na evropský trh s elektromobily, přičemž uvedení sériové verze je plánováno na příští rok.

Společnost Honda rovněž představuje vůz Sports EV Concept, který zažil svoji premiéru teprve nedávno na tokijském autosalonu v říjnu 2017. Se svým atraktivním designem a nízkým těžištěm dává tušit, jak by mohly vypadat elektrické sportovní vozy budoucnosti.

Posledním z trojice elektromobilů na ženevském autosalonu je vůz NeuV. Model NeuV byl poprvé představen na výstavě spotřební elektroniky v roce 2017 a představuje pokročilý elektrický koncept nabitý autonomními prvky a umělou inteligencí.Honda oslavuje motoristický sport

Vedle nových elektromobilů společnost Honda uvádí také širokou expozici dvoustopých a jednostopých sportovních strojů. V čele této expozice bude vůz Civic Type R TCR, který je poprvé představen v rámci autosalonu před zahajovací sezónou Světového poháru cestovních vozů WTCR. Po boku vozu TCR společnost Honda vystaví také mnoho dalších ukázek závodních strojů včetně modelu NSX GT3. Mezi jednostopými vozidly je vedle motocyklů z Mistrovství světa superbiků a z dakarské rallye vystaven také vítězný stroj Mistrovství světa silničních motocyklů v třídě MotoGP.


Premiéra Jazz „X-Road“

Expozice firmy Honda je završena premiérovým uvedením vozu Jazz X-Road. Tento vůz byl v rámci dané řady navržen jako robustnější volba vedle nedávno uvedené verze Dynamic s 1,5litrovým i-VTEC. Kolem blatníků a bočních lišt byl opatřen odolnými černými plastovými výlisky a přední i zadní podběhy jsou natřeny stříbrně. Vzhled karoserie umocňují 16palcová litá kola. Výkon vozu zajišťuje 1,3litrový motor o výkonu 103 k v kombinaci s manuální převodovkou nebo volitelnou automatickou převodovkou CVT.Honda 9.3.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar