Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Honda e - ceny na českém trhu

Společnost Honda si dovoluje zveřejnit oficiální informace o ceně elektromobilu Honda e na českém trhu. Honda e je první produkční elektromobil s bateriemi, který představila.

Jedná se o další krok značky směrem k její vizi, že 100% jejích vozů prodaných v Evropě v roce 2022 bude elektrifikovaných.


Ceny modelu v rámci jednotlivých výbav jsou následující:

Honda e: 899 900 Kč včetně DPH

Honda e Advance - 16": 976 900 Kč včetně DPH

Honda e Advance - 17": 976 900 včetně DPHProdej Hondy e bude realizován prostřednictvím vybraných dealerů v místech největšího prodejního potenciálu, v největších městech, pro které je vůz primárně určen. První vozy se u autorizovaných prodejců Hondy očekávají v polovině roku 2020 a dodávky prvním zákazníkům by měly proběhnout od léta 2020.

Model Honda e byl navržen s důrazem na jednoduchý design a účelnost. Vůz je z profilu charakteristický plynulými, elegantními obrysy; uvnitř se nachází digitální přístrojová deska nové generace přes celou šířku vozu. Ta obsahuje pět displejů a propojený informační a zábavní systém.

Díky hladce integrované konektivitě a výjimečné jízdní dynamice dokonale odpovídá požadavkům moderního životního stylu ve městě.
Více v rubrice Novinky

Honda 14.1.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar