Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Fiat Topolino se vrací, ale jen elektrický

FIAT odhalil název a první fotografii svého nového řešení udržitelné městské mobility: Topolino. Plně elektrické Topolino je připraveno přispět k rozšiřování městské elektrické mobility a nabídnout veškerý optimismus svého jmenovce v přístupné, plně elektrické verzi, která integruje atraktivní stylistické prvky modelu Fiat 500.

Topolino na první pohled připomíná první Fiat 500, ikonický model, který způsobil revoluci v koncepci motorového vozidla. Fiat 500, lidově známý jako „Topolino“, vyráběla značka FIAT v letech 1936 až 1955 a byl součástí myšlenky mobility pro všechny.

Nové Topolino ztělesňuje náladu dolce vita a italského ducha značky FIAT. Jako vůz, jehož cílem je vyvolat úsměv, přináší Topolino do ulic měst nové pojetí dolce vita, které zahrnuje radost, optimismus a zábavu.

Nadcházející uvedení na trh znamená další krok v úsilí značky směrem k elektrifikaci a je dokonale v souladu s její vizí: „ekologické je to jen tehdy, když je to ekologické pro všechny“. Koneckonců, každodenní náplní značky FIAT, jako výrobce automobilů, je změnit jízdu ve městě a učinit ji udržitelnější a dostupnější pro všechny. Nové Topolino s atraktivním designem bude dokonalým vozidlem pro rozvoj udržitelné mobility.


Fiat 8.6.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar