Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Fiat Topolino se vrací, ale jen elektrický

FIAT odhalil název a první fotografii svého nového řešení udržitelné městské mobility: Topolino. Plně elektrické Topolino je připraveno přispět k rozšiřování městské elektrické mobility a nabídnout veškerý optimismus svého jmenovce v přístupné, plně elektrické verzi, která integruje atraktivní stylistické prvky modelu Fiat 500.

Topolino na první pohled připomíná první Fiat 500, ikonický model, který způsobil revoluci v koncepci motorového vozidla. Fiat 500, lidově známý jako „Topolino“, vyráběla značka FIAT v letech 1936 až 1955 a byl součástí myšlenky mobility pro všechny.

Nové Topolino ztělesňuje náladu dolce vita a italského ducha značky FIAT. Jako vůz, jehož cílem je vyvolat úsměv, přináší Topolino do ulic měst nové pojetí dolce vita, které zahrnuje radost, optimismus a zábavu.

Nadcházející uvedení na trh znamená další krok v úsilí značky směrem k elektrifikaci a je dokonale v souladu s její vizí: „ekologické je to jen tehdy, když je to ekologické pro všechny“. Koneckonců, každodenní náplní značky FIAT, jako výrobce automobilů, je změnit jízdu ve městě a učinit ji udržitelnější a dostupnější pro všechny. Nové Topolino s atraktivním designem bude dokonalým vozidlem pro rozvoj udržitelné mobility.


Fiat 8.6.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar