Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Dacia představuje nové Sandero, Sandero Stepway a Logan

Dacia odhaluje Nové Sandero, Nové Sandero Stepway a Nový Logan 3. generaci,zcela přepracovanou a novým designem. Za stále nepřekonatelnou cenu a při optimálních vnějších rozměrech nabízejí více modernosti, více výbavy a všestrannosti, přičemž se dále hlásí ke své podstatě – jednoduchosti a spolehlivosti.

Dacia již 15 let transformuje automobil, od jediného modelu po kompletní a diverzifikovanou řadu. Sandero se stal emblematickým modelem a bestsellerem, od r. 2017 je nejprodávanějším soukromým vozem v Evropě.

Značka Dacia se za 15 let prosadila – v automobilovém sektoru – jako jakýsi lídr. Je to značka vzbuzující dojem sounáležitosti. Značka, jejíž nabídka dnes nabývá nových rozměrů se 3 novými modely, modernizovanými, ale stále zaměřenými na to, co je pro naše zákazníky důležité.


Moderní a dynamické linie


Svými výraznými křivkami a blatníky vyzařuje Nové Sandero silnou osobnost a dojem robustnosti. Celková silueta je plynulejší díky více skloněnému přednímu sklu, nižší střeše, vzad ustupující linii střechy a anténě vzadu. Navzdory nezměněné světlé výšce se Nové Sandero zdá nižší, zejména díky širšímu rozchodu a vystupujícím blatníkům.

Se svou větší světlou výškou je Sandero Stepway všestrannou volbou sortimentu Dacia. Podoba a DNA crossoveru Nového Sandera Stepway jsou zvýrazněny větší odlišností od Nového Sandera. Zepředu je okamžitě identifikovatelný podle specifického žebrování masky a klenutější kapoty, chromovaného loga Stepway pod mřížkou chladiče a klenutím nad mlhovkami.

Přepracovaná silueta Loganu je plynulejší a dynamičtější, mírně prodloužená. Ustupující linie střechy, anténa vzadu a mírné zmenšení bočních oken přispívají k dynamice celkové siluety. Světelná signatura ve tvaru Y, vystupující blatníky a prémiovější design některých prvků, například klik dveří, jsou stejné charakteristické znaky jako u Nového Sandera.


Nový světelný podpis

Přední a zadní optické prvky vytvářejí nový světelný podpis Dacie ve tvaru Y. Díky tomuto osvětlení vyzařuje z této 3. generace silná osobitost. Horizontální linie vpředu i vzadu spojuje oba optické prvky a pokračuje v linii jejich osvětlení, čímž modely vizuálně rozšiřuje.Dacia 7.9.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar