Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën Type Holidays ve stylu retro Type H

Citroën představil svůj návrh obytné dodávky Type Holidays na veletrhu Caravan Salon, jedné z nejvýznamnějších světových akcí zaměřených na vozidla pro volný čas, která se konala v Düsseldorfu od 25. srpna do 3. září 2023.

Tento návrh spojuje Citroën Type H a moderní vůz SpaceTourer, výsledkem je uspořádání interiéru, které bude brzy k dispozici v síti Citroën. Značka Citroën se odjakživa inspirovala myšlenkou svobody a sdílení a je tedy zcela přirozené, že se rozhodla navázat na kvality vozu SpaceTourer a posílit svou pozici na tomto rychle rostoucím trhu.VYNIKAJÍCÍ KNOW-HOW PRO PŘÍPRAVU NA BUDOUCNOST

Citroën je druhým největším dodavatelem základních obytných vozů v Evropě. Toto dědictví se Citroën rozhodl zdůraznit představením upoutávky na SpaceTourer v podobě modelu Type H, který vytvořila italská karosářská firma Caselani. Tento věrný partner značky Citroën již nabízí řadu retro karoserií pro modely Citroën. „Van life“ je jiný, odlišný způsob cestování. Takže s vozem, který je skutečně jiný, jako je Type Holidays, vás čeká opravdový zážitek

Dnes chce Citroën rozšířit své aktivity na rychle rostoucím trhu obytných vozů. Koncepční vůz Type Holidays předznamenává intenzivnější účast značky na tomto trhu prostřednictvím komplexní nabídky, která bude k dispozici na některých trzích v síti Citroën.

Obytný vůz nabízí naprostou svobodu pohybu, zejména díky své výšce do 2 m, díky níž se vejde na parkoviště (městská i plážová) a lze jej používat denně, po celý rok. Nových obytných vozů se v současné době prodává v Evropě přibližně 90 000 kusů ročně, což je více než polovina všech prodaných vozů pro volný čas. „Van life“ je velmi oblíbený u mladé generace, protože nabízí neomezenou svobodu cestování a základní komfort za rozumnou cenu.


„Van Life“ vděčí za svůj úspěch také pokroku, kterého bylo dosaženo v oblasti výbavy a komfortu. Díky němu je kempování dnes elegantní a vedlo ke vzniku fenoménu přezdívaného „glamping“ (glamour + camping). Citroën Type Holidays nabízí všechny výhody vozu Citroën SpaceTourer: prostornost, pohodlí, tichý provoz, dvoje posuvné boční dveře pro snadný přístup a větrání, samostatně otevíratelné okno v zadních dveřích atd. Vše, co mohou až čtyři lidé potřebovat, aby mohli od všeho utéct.

Citroën si na vybavení dodávky přizval jednoho z nejlepších specialistů v oboru: firmu Bravia Mobil. Tato slovinská společnost připravila pro Citroën Type Holidays veškerou výbavu potřebnou pro ideální cestování:.


Střecha je výsuvná, takže je možné se uvnitř vozu Citroën Type Holidays postavit a v nočním režimu je v ní umístěno velké lůžko pro 2 osoby.


Lavici ve 2. řadě lze přeměnit na pohodlnou dvoumístnou postel. Tato lavice je navíc zcela odnímatelná, čímž se uvolní úložný prostor.


Dvě přední sedadla jsou otočná směrem k obytné části vozu.


Kompletní kuchyňský kout (prostor pro vaření, dřez, lednice).


Rozkládací stůl pro stolování nebo práci a několik skříněk pro uložení věcí.


Topný systém Webasto, který zajišťuje optimální teplotu na palubě.Citroën Type Holidays slibuje velmi osobitý zážitek z cestování. Díky svému retro exteriéru a modernímu interiéru je ideálním společníkem pro stylový výlet v naprosté svobodě! Je předzvěstí ucelené nabídky, která bude v síti Citroën brzy k dispozici.


Citroën 7.9.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar