Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën C5 Aircross lze již objednat

Nová vlajková loď značky Citroën, SUV C5 Aircross, je k dispozici na objednávku za cenu od 530 000 Kč a to ve 3 úrovních výbavy: Live, Feel a Shine. Robustní vůz o délce 450 cm s propracovaným tvarem, z něhož vyzařuje síla a odhodlání bez známek agresivity, působí v segmentu velmi výrazně.

Plynulý tvar karoserie ozvláštňují barevné prvky Airbump®, velká kola o průměru 720 mm, světlá výška 230 mm, originální střešní nosič. Z kabiny dýchne pocit bezpečí a prostornosti, k čemuž přispívá horizontální palubní deska, obepínající vysoko posazená sedadla, díky nimž má řidič dokonalý přehled o situaci před sebou, široká středová konzola, příjemné materiály a designové inspirace světem cestování a cestovních zavazadel.


Exteriér umožňuje celkem 30 střídmých nebo odvážnějších kombinací, včetně 7 odstínů karoserie, možnosti dvoubarevné karoserie a k dispozici jsou i 3 balíčky - Paket Styl, které vozu rovněž dodávají více osobitosti a elegance. Objevují se jako barevné prvky na spodní části předního nárazníku, u dílů Airbump® dveří a pod střešním nosičem: ve stříbrné, bílé a červené verzi.


Personalizace pokračuje i v interiéru, kde je k dispozici 5 stylů interiéru, kombinující světlé i teplé barvy a materiály, výsledkem je reprezentativní elegantní trendy vzhled:


Standardní styl
Styl Wild Grey
Styl Metropolitan Grey

Styl Metropolitan Beige
Styl Hype Brown .


Nové SUV C5 Aircross využívající program Citroën Advanced Comfort® poskytuje vysoký komfort a velkorysou kabinu. Inovace vozu navazujícího na nejluxusnější modely Citroën spočívají v celkovém komfortu, a to díky:

•Odpružení s tlumiči s hydraulickými dorazy) nové generace odfiltrovává nerovnosti vozovky, aniž by měl dopad na chování a příjemné řízení. Tato technologie, vycházející z know-how značky Citroën v automobilovém sportu, zajišťuje novému SUV C5 Aircross vynikající komfort

•Sedadla Advanced Comfort pro kvalitní odfiltrování a vyšší komfort pro posádku:

Pro ještě větší pohodu a posílení útulnosti i v nejstresovějších situacích je verze Hype Brown kromě možnosti elektrického nastavení sedadla řidiče v 8 směrech, které lze uložit do paměti, vybavena i vícebodovou masážní funkcí fungující za pomoci 8 vzduchových kapes rozmístěných v opěradlech předních sedadel. Řidič i spolujezdec mají nezávisle na sobě možnost zvolit si jeden z 5 různých programů kombinujících masáž beder, zad a ramen.

Nové SUV Citroën C5 Aircross nabízí u všech verzí modularitu, která je v tomto segmentu jedinečná a vychází z know-how značky Citroën ve světě MPV. Přispívají k ní především 3 samostatná posuvná, polohovatelná a sklopná zadní sedadla a zavazadlový prostor o objemu 580–720 litrů, který může po sklopení zavazadlových sedadel dosáhnout až 1630 litrů. Díky dvěma polohám podlahy zavazadlového prostoru může vzniknout zcela rovná podlaha
Kromě velké prosklené plochy, kterou zajišťuje 360° pás oken, za příplatek (od verze Feel) je vůz vybaven i velkým otevíratelným panoramatickým střešním oknem (1120 mm × 840 mm).


Nové SUV C5 Aircross jde s dobou, je vybaveno dotykovým kapacitním displejem 8" u všech verzí a digitálním displejem TFT o úhlopříčce 12,3" (u verzí FEEL a SHINE). K dispozici je široká škála technologií:

20technologií podpůrných prvků řízení poslední generace včetně:
Pack Bezpečnost (sériová výbava u všech verzí) zahrnující systém Active Safety Brake, aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, varování před rizikem srážky, systém rozpoznání dopravních značek omezujících rychlost,


-balíček Pack Drive Assist (příplatková výbava u verze Feel, sériová výbava u verze Shine) zahrnující systém High Driver Assist – výbava autonomního řízení 2. úrovně, systém rozšířeného rozpoznání dopravního značení a automatické přepínání dálkových světel,


-Aktivní systém sledování mrtvého úhlu (sériová výbava u verzí Feel a Shine),


-Zpětná parkovací kamera se systémem Top Rear Vision (příplatková výbava u verze Feel, sériová výbava u verze Shine),


-Vision 360 (příplatková výbava u verzí Feel a Shine),


-Grip Control s funkcí Hill Assist Descent (příplatková výbava u verzí Feel a Shine).


Účinné a výkonné benzínové motory PureTech a dieselové motory BlueHDi:


Essence PureTech 130 S&S MAN6
Essence PureTech 180 S&S EAT8
Diesel BlueHDi 130 S&SS MAN6
Diesel BlueHDi 130 S&S EAT8 Diesel BlueHDi 180 S&S EAT8


Citroën 19.12.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar