Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën C4 by LOEB za výhodnou cenu

Na českém trhu se objevila limitovaná série vozů Citroën C4 by LOEB. Akční cena motorizace 1.6i 16V je stanovena na 469 500 Kč a pro leden zvýhodněna o 120 000 Kč.

Model C4 by LOEB, odvozený od C4 Coupé, svým osobitým stylem odpovídá strategii Citroënu vyvíjet dynamické vozy v souladu s její účastí ve světovém šampionátu v rallye.
Model C4 by LOEB je nabízen ve dvou barevných odstínech – oficiální barvě Citroënu Sport červené Aden nebo černé Obsidien. Protáhlé a čisté linie karosérie mu propůjčují výjimečné aerodynamické vlastnosti stvrzující jeho sportovní charakter, umocněný zadním přítlačným křídlem.
Specifický ráz podtrhují disky kol Resolfen v bílé barvě, na přání šedou Métallure. Jejich 17“ zaručují mimořádné jízdní vlastnosti bez ohledu na motorizaci. Kromě lakovaných zpětných zrcátek a označení By LOEB nese identifikaci v podobě pořadového čísla.
Sedadla v kombinaci specifického červeného čalounění a alcantary jsou zdobena prošíváním. Na předních opěrkách hlavy provedených v kůži jsou vyšita červená loga značky Citroën. Vnitřní strana dveří má speciální úpravu povrchu a je doplněna kůží s červeným prošíváním.
Sportovní rys je zdůrazněn hliníkovým pedálovým ústrojím a, kromě verze HDi 138 FAP, hlavicí řadicí páky vyrobené ze stejného kovu.
Pro klidnější a bezpečnější jízdu je v sériové verzi vybaven tempomatem a omezovačem rychlosti.
Citroën C4 by LOEB je nabízen v ČR se zážehovými motory 1.6i 16V 80kW za 469 500 Kč, dvoulitr 16V 107 kW za 514 500 Kč. V lednu jsou ceny zvýhodněny o 120 000 Kč.

JL, 4.1.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar