Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën C4 Castus v edici C-Series

 Po úspěchu sběratelské edice „Origins“, oslavující v roce 2019 sté výročí značky, nabízí Citroën v roce 2020 novou speciální průřezovou řadu s názvem „C-Series“. Odkazuje na „C“ jako Citroën a na komfort (Confort) a charakter (Caractère) designu jeho modelů.

Nová generace vozu C4 Cactus, která byla uvedena na trh na začátku roku 2018 a byla ve srovnání s první generací kompletně přepracována, se dokázala ve vysoce konkurenčním segmentu kompaktních sedanů prosadit.

Vůz svým jedinečným designem, vynikajícím komfortem a technologiemi vůz okouzlil již více než 140 000 zákazníků. C4 Cactus nabízí moderní charakterní styl s možnostmi personalizace. Díky barevným prvkům v předním nárazníku a na dílech Airbump® na předních dveřích umožňuje 24 kombinací. Tato nová generace vozu C4 Cactus přenesla komfort do nové dimenze, a to díky dvěma inovacím, které jsou plodem programu Citroën Advanced Comfort® a zvyšují pohodu a klid na palubě. Odpružení podvozku s tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy® zprostředkovávají dojem jízdy na „létajícím koberci“ a umožňují odfiltrovat a pohltit velké i drobné nedokonalosti povrchu, aniž by to zhoršovalo stabilitu a potěšení z jízdy. Sedadla Advanced Comfort zase nabízejí vizuální a dynamický komfort, příjemné držení těla a jsou zárukou pohodlného sezení, takže se člověk v interiéru vozu cítí jako v bavlnce.

Speciální edice „C-Series“ je po C3 Aircross, nyní k dispozici také u C4 Cactus. Speciální průřezová edice podtrhuje charakter a pohodlí vozů a zdůrazňuje použité barvy a materiály a výbavu usnadňující pobyt na palubě.

Při pohledu zvenku si C4 Cactus C C-Series zachovává kultivovaný a elegantní design modelu C4 Cactus v kombinaci s balíčkem Pack Color Anodised Deep Red, který tvoří barevné prvky Airbump® a barevné lišty mlhových světel. Přední dveře pod zpětnými zrcátky zdobí výrazné reliéfní logo „C-Series“.


Atmosféra uvnitř vozu je specifická pro speciální edici „C-Series“. Palubní deska z materiálu TEP Grey s popruhy a přezkami před sedadlem spolucestujícího, je elegantní a příjemná. Ladí s dokonale komfortními sedadly Advanced Comfort s bílým prošitím a kontrastní červenou vodorovnou linií v horní části opěradel odkazující na barevné prvky exteriéru. Logo „C-Series“ na štítcích sedadel připomíná cestujícím exkluzivní charakter celé edice. Vpředu i vzadu vše doplňují specifické černé koberečky s červeným prošitím.


Verze „C-Series“, která vychází z verze výbavy Feel, nabízí navíc:

-výbavu, která posiluje komfort na palubě vozu C4 Cactus, zjednodušuje každodenní život a umožňuje klidné cestování. Tvoří ji elektrické sklápění zpětných zrcátek a výškové nastavování sedadel řidiče.

-tónovaná boční a zadní okna zvýrazňující ladný a propracovaný design vozu C4 Cactus.


C4 Cactus C-Series přebírá úsporné a výkonné motory – benzínový PureTech a dieselový motor

BlueHDi - používané u verze Feel: PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou a BlueHDi 100 S&S také s manuální šestistupňovou převodovkou.


C4 Cactus C-Series je nabízen za následující ceny :

C4 Cactus C-Series 1.2 PureTech 110 S&S MAN6 nyní za akční cenu 394 900 Kč
C4 Cactus C-Series 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN6 nyní za akční cenu 419 900 KčCitroën 11.6.2020


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar