Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën C3 - příjem objednávek od 280 000 Kč

Nový Citroën C3, představený na začátku února, je již možné objednat v České republice za cenu od 280 000 Kč. V ceně je i záruka 5 let nebo 60 000 najetých kilometrů. Po modernizaci nabízí C3 nový vzhled přední masky, lehce přepracovaný design a ještě větší pohodlí.

Facelift současné třetí generace, které se prodalo již přes 750 000 vozů, nabídne zákazníkům novou identitu Citroën – tvář plnou charakteru, která poprvé představuje nový podpis značky, inspirovaný posledními koncepčními vozy, a nové LED světlomety. Dále nový design prvků Airbump® a větší potenciál úprav na míru (až 97 různých kombinací vzhledu exteriéru, 3 nové polepy střechy, 2 nové ráfky kol, 3 styly interiéru včetně 2 nových).


Se sedadly Advanced Comfort, které jsou obvykle určené pro vyšší segmenty a v této třídě se objevují poprvé, také poskytne zcela nový komfortní zážitek na palubě doplněný 12 moderními technologiemi asistenčních systémů řízení a službami s připojením na internet: Connect Assist pro SOS asistenci, Connect Nav se 7“dotykovým displejem a Connect Play pro zrcadlení obsahu smartphonu.


V České republice se Nová C3 nabízí v 5 stupních výbavy - Live, Feel, Feel Pack, C Series, Shine. Ceny startují na 280 000 Kč a zahrnují i záruku 5 let nebo 60 000 najetých kilometrů. Metalický lak písková Sable je nyní ve speciální nabídce zdarma. Pro prvních sto objednávek je navíc zdarma i paket Bi-Color. Další zvýhodnění ve výši 10 000 Kč lze uplatnit při využití financování Privilege.

K dispozici jsou účinné a úsporné motory poslední generace, které splňují normu Euro 6


zážehové tříválce

PureTech 82
PureTech 110

nebo vznětový BlueHDi 100


Zážehové motory jsou s manuální šestistupňovou převodovkou, vznětový s pětistupňovou, ale C3 je také k dispozici s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 (PureTech 110 S&S EAT6).

Spokojenost zákazníků se současnou C3 se kromě prodejů odráží i v hodnocení 4,9 z 5 v unikátním nástroji Citroën Advisor, kde mohou klienti značky vyjádřit svoji zkušenost, jak s vozy značky Citroën, tak i službami prodejců, ať již v oblasti prodeje nových vozů či servisu.Citroën 10.7.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar