Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën C3 Aircross z nové edice C-Series

Citroën uvádí na trh výraznou průřezovou edici „C-Series“, která se vyznačuje specifickými barvami a materiály a okouzlí atraktivitou doplňkového komfortního vybavení. Pro všechny vozy edice jsou charakteristické barevné červené prvky v odstínu Anodised Deep Red.

C3 Aircross je prvním modelem edice „C-Series“, která se vrací k možnostem personalizace a představuje novou nabídku barevných prvků v odstínu červené Anodised Deep Red. Najdeme ji na liště kolem světlometů a na vnějších zpětných zrcátkách, na předních dveřích pod zpětnými zrcátky ji doplňuje výrazné vystouplé logo „C-Series“.


Odstíny exteriéru jsou střídmé a elegantní - od bílé (Natural White) přes šedou (Cumulus Grey a Platinum Grey) po černou (Perla Nera Black) - a společně vytvářejí nové elegantní a střídmé kombinace pro SUV s jedinečnou osobností.

V interiéru podtrhuje příjemnou atmosféru lišta palubní desky z materiálu TEP Mistral v kombinaci se saténově chromovanou lištou kolem větráků, výsledek je čistý a elegantní. Pohodlná široká sedadla mají v horní části opěradel červenou vodorovnou kontrastní linii odkazující na barevné prvky exteriéru, s níž ladí použité bílé prošití.

Verze „C-Series“, která vychází z verze výbavy Feel, pro niž je již typický vynikající styl, komfort a použité technologie, nabízí navíc:


-výbavu, kterou tvoří automatická klimatizace, automatické čelní stěrače, vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou, zadní parkovací asistent, elektrické sklápění zpětných zrcátek, elektrické sekvenční ovládání předních i zadních oken, Mirror Screen kompatibilní s protokoly Android Auto a Apple CarPlay.

-16palcová kola MATRIX z lehké slitiny s diamantovým výbrusem kombinované s odstínem karoserie Cumulus Gray, Platinum Grey a Natural Whitepro pro zdůraznění robustního výrazného stylu vozu SUV C3 Aircross.


SUV C3 Aircross C-Series bude k dispozici s úsporným a výkonným benzínovým motorem PureTech 110 S&S BVM6.

V první polovině roku 2020 bude (v závislosti na dané zemi) následovat C3, C4 Cactus, SUV C5 Aircross, Berlingo a C4 SpaceTourer.

Citroën 20.5.2020Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar