Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën C3 Aircross nové edice C-SERIES

Po úspěchu edice Origins v roce 2019, která oslavovala sté výročí značky, připravil Citroën pro rok 2020 novou průřezovou edici. Tato nová kolekce C-Series odkazuje na „C“ značky Citroën a na dva klíčové prvky symbolizující soudržnost řady – Komfort (Comfort) a Charakter (Caractère) jejího designu.

Citroën uvádí na trh výraznou průřezovou edici C-Series, která klade důraz na charakter a komfort svých modelů, na barvy a materiály interiéru a na výbavu usnadňující život na palubě. Pro všechny vozy edice je charakteristické plastické logo C-Series a barevné červené prvky v odstínu Anodised Deep Red. I v interiéru je v edici C-Series zdůrazněn červený odstín, který se objevuje na sedadlech a koberečcích.

Prvním zástupcem edice C-Series je C3 Aircross, zásadní produkt segmentu B-SUV, jehož se od zahájení prodeje v roce 2017 prodalo více než 250 000 kusů. V první polovině roku 2020 bude (v závislosti na dané zemi) následovat C3, C4 Cactus, SUV C5 Aircross, Berlingo a C4 SpaceTourer.

V České republice bude možné SUV C3 Aircross C-Series objednat od 2. čtvrtletí roku 2020.


C3 Aircross je prvním modelem edice C-Series, která se vrací k možnostem personalizace a představuje zcela novou nabídku barevných prvků v odstínu červené Anodised Deep Red. Najdeme ji na liště kolem světlometů a na vnějších zpětných zrcátkách, na předních dveřích pod zpětnými zrcátky ji doplňuje výrazné vystouplé logo „C-Series“.

Odstíny exteriéru jsou střídmé a elegantní - od bílé (Natural White) přes šedou (Cumulus Grey a Platinum Grey) po černou (Perla Nera Black) - a společně vytvářejí nové ladné, elegantní a střídmé kombinace pro SUV s jedinečnou osobností.

V interiéru podtrhuje příjemnou atmosféru SUV C3 Aircross lišta palubní desky z materiálu TEP Mistral v kombinaci se saténově chromovanou lištou kolem větráků, výsledek je čistý a elegantní. Pohodlná široká sedadla mají v horní části opěradel červenou vodorovnou kontrastní linii..

Verze C-Series, která vychází z verze výbavy Feel, pro niž je již typický vynikající styl, komfort a použité technologie, nabízí navíc:

-výbavu, která posiluje komfort na palubě SUV C3 Aircross a zjednodušuje každodenní život. Tvoří ji automatická klimatizace, automatické čelní stěrače, vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou, zadní parkovací asistent, elektrické sklápění zpětných zrcátek, elektrické sekvenční ovládání předních i zadních oken, Mirror Screen kompatibilní s protokoly Android Auto a Apple CarPlay.

-16palcová kola MATRIX z lehké slitiny s diamantovým výbrusem kombinované s odstínem karoserie Cumulus Gray, Platinum Grey a Natural Whitepro pro zdůraznění robustního výrazného stylu vozu SUV C3 Aircross.

C3 Aircross C-Series bude k dispozici s úsporným a výkonným benzínovým motorem PureTech 110 S&S BVM6.Citroën 17.12.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar