Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën Berlingo opět se spalovacími motory

Značka Citroën s radostí oznamuje, že opět nabízí spalovací verze oblíbeného Berlinga. Citroën Berlingo, který se vyráběl od roku 1996 má mezi zákazníky dlouholetou tradici oblíbenosti a pro svou všestrannost se stal oblíbeným výběrem v různých segmentech trhu.

Nyní má ale Citroën Česká republika opět k dispozici výrobní linky pro Berlingo Profi+ se spalovacím motorem. Tato verze přináší osvědčené vlastnosti a výhody Berlinga, které si zákazníci oblíbili. Berlingo Profi+ je osobní vůz s homologací užitkových vozů N1 s upraveným podvozkem, který umožňuje zvýšenou užitečnou hmotnost až na 819 kg. Zatížení střechy za jízdy je až 100 kg, což umožňuje například montáž autostanu.


Spalovací model Berlingo Profi+ je vybaven všemi moderními technologiemi, které zajišťují pohodlnou a efektivní jízdu. Nabízí prostorný interiér, vysokou nosnost a flexibilní možnosti přizpůsobení, což ho činí ideálním partnerem pro firemní i osobní potřeby.


"Jsme rádi, že můžeme ohlásit návrat oblíbeného vozu Berlingo a máme ho dostatek skladem, tudíž je zájemcům okamžitě k dispozici. Zároveň bereme objednávky na další," uvedl ředitel značky František Neuman. "Berlingo je ikonickým vozem značky Citroën a věříme, že verze Profi+ splní očekávání našich zákazníků, vyhoví všem potřebám jak řemeslníků tak rodin s dětmi a poskytne jim vynikající zážitek z jízdy tak, jak byli zvyklí. Nyní nabízíme pětimístné verze ve standardní délce a varianta vozu v délce XL (zůstává 5 míst) se již vyrábí a bereme na ni objednávky."


Společnost Citroën je odhodlána pokračovat v rozvoji své elektrické řady vozidel a podporovat udržitelnou mobilitu. Zároveň však bere v úvahu různorodé potřeby zákazníků a bude i nadále nabízet širokou škálu vozidel, která vyhovují různým preferencím a požadavkům.Berlingo Profi+ je k dispozici s akční slevou již od 495 000 Kč. K vozu je možno využít bonus za starý vůz v hodnotě 30 000 Kč nebo úvěr s 0% navýšením. V nabídce je ve třech stupních výbavy: Live Pack, Feel a Shine, s benzinovým motorem PureTech 110 a naftovými motory BlueHDi 100 a BlueHDi 130 s automatickou osmistupňovou převodovkou.


Nově pro vůz nabízíme 8letou flexibilní značkovou záruku včetně asistenční služby. Podle toho, jak často jezdíte, si můžete vybrat tu nejvhodnější kombinaci roků a počtu ujetých kilometrů až do 8 let a do 180 000 km.


Citroën 17.8.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar