Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën ë-C4X v předpremiéře na e-Salonu

Importér C Automobil Import se zúčastní letošního 4. ročníku výstavy e-SALON a exkluzivně v předpremiéře představí novinku příštího roku: Citroën ë-C4 X. Spojuje v sobě eleganci siluety fastbacku, výhody moderního SUV a nadčasový charakter prostorného čtyřdveřového vozu.

Tato novinka v modelové řadě značky Citroën se nabízí s elektromotorem o výkonu 100 kW / 136 k a dojezdem až 360 km (podle WLTP). K dispozici je rychlé dobíjení na 100 km za 10 min při 100 kW DC.
Ë-C4 X vyniká komfortem na palubě díky exkluzivnímu programu Citroën Advanced Comfort®, který zahrnuje sedadla Advanced Comfort a odpružení Citroën Advanced Comfort®. Zákazníci ocení velkorysý prostor pro kolena ve 2. řadě a velký zavazadelník o objemu až 510 litrů. Z dvaceti různých asistenčních systémů řidiče potěší například barevný head up displej, Highway driver assist a moderní infotainement. Elektrický pohon umožňuje nepřetržitý přístup do městských zón v tichosti a bez vibrací.

Na trhu bude dostupná také verze C4 X s benzinovým motorem PureTech s manuální nebo automatickou převodovkou, a s dieselovým motorem. To vše v prvním čtvrtletí 2023.

Na stánku Citroën se představí i novinka letošního roku C5 X Plug-In Hybrid, letos modernizované SUV C5 Aircross Plug-In Hybrid, designový hatchback ë-C4, elektrická verze oblíbeného Berlinga a velkoprostorový ë-SpaceTourer.

Veletrh proběhne 10. – 13. listopadu na výstavišti PVA v Letňanech.

Nejnovější vozy s alternativními pohony včetně vozů značky Citroën obsadí halu 3, v hale 2 se budou prezentovat všechny exponáty a technologie spojené s elektromobilitou a firmy z oblasti e-TECHNOLOGY. V hale 8 se budou odehrávat testovací jízdy. Po celou dobu výstavy nebude chybět bohatý doprovodný program jak pro odborníky, tak pro širokou veřejnost.Citroën 25.10.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar