Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

CUPRA Leon e-HYBRID s technickým vylepšením

CUPRA Leon v karosářských verzích pětidveřový hatchback a rodinné kombi Sportstourer nabízí zážitky z jízdy díky řadě velmi vyspělých pohonů včetně dvou plug-in hybridů, dynamickým podvozkovým technologiím a vnějšímu i vnitřnímu designu, který kombinuje sportovnost se sofistikovaností.

Verze CUPRA Leon e-HYBRID nyní posouvají krále Leonů na novou úroveň zavedením změn do konstrukce podvozku a pohonu u obou variant e-HYBRID poskytujících nejvyšší výkon 204 k nebo 245 k.


Podvozek má nyní o 25 mm* nižší světlou výšku, což snižuje těžiště vozu, zvyšuje stabilitu v zatáčkách a zlepšuje aerodynamiku. Verze e-HYBRID lze nyní kromě toho objednávat také s brzdami Brembo. Brzdové třmeny Brembo jsou kombinovány s brzdovými kotouči, které jsou větší než standardní verze (370 x 32 mm). Brzdné výkony zvyšuje rovněž odvrtávání brzdových kotoučů a osazení brzdových třmenů čtyřmi pístky.


Vozy CUPRA Leon e-HYBRID vybavené brzdami Brembo disponují také sportovními tlumicími a pružicími vzpěrami s větším úhlem odklonu kol. Výsledkem je intuitivní ovládání, a ještě více vzrušující dynamika.

S exkluzivní výbavou VZ CUP


Zákazníci si mohou vybrat výkonnější verzi modelu CUPRA Leon e-HYBRID (245 k) také s novým exkluzivním paketem VZ CUP, výbavou, která vznikla na počest závodních vozů CUP.
CUPRA Leon VZ CUP inteligentně rozšiřuje výbavu vysokovýkonného vozu o nové prvky. Novou dominantou interiéru jsou skořepinová sedadla CUP čalouněná kůží v odstínu Dark nebo Petrol Blue. Skořepinová sedadla CUP jsou uložena ve velmi nízké poloze. Cestujícím díky tomu poskytují maximum prostoru a ergonomičtější polohu sezení, což je důležitý aspekt ve vozidle s tak sportovním duchem, jaký má CUPRA Leon.


Úpravy exteriéru ještě více zvýrazňují charakter modelu CUPRA Leon VZ CUP. Mezi ně patří například zadní spoiler z uhlíkového kompozitu s měděnými ozdobnými prvky (pouze pro 5dveřový hatchback), obložení bočních prahů z tmavého hliníku a na přání dodávané kryty vnějších zpětných zrcátek s kombinací uhlíkového kompozitu a mědi.
Cupra 28.2.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar