Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Audi R8 - 3360 koní vtrhlo do Česka

Dynamická, moderní a vysoce sofistikovaná - přesně jak to odpovídá podstatě značky Audi – byla česká premiéra nového supersportovního modelu Audi R8.

Na noční Audi R8 koktejl v jedné z nejprestižnějších pražských restaurací Kampa Fish pozval český importér řadu svých zákazníků a vážných zájemců z řad podnikatelských, sportovních a uměleckých špiček České republiky.
Po efektním odhalení osmi vozů na piazze restaurace a téměř mystickém zadunění více než tří tisíc koní pod prosklenými kapotami Audi R8 měli první zájemci možnost prožít vzrušující okamžiky projížďky centrem Prahy.
„V současné době evidujeme desítky objednávek a vážných zájemců. Mimořádný zájem o tento výjimečný model překonal všechna naše očekávání a jsme jim samozřejmě naprosto nadšeni,“ komentuje vstup nového Audi R8 na český trh Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi společnosti Import VW Group, s.r.o..
Audi vstupuje do nejnáročnějšího segmentu automobilového trhu s modelem R8 s uprostřed uloženým motorem, a hned zaujímá místo mezi nejlepšími. Vůz staví na zkušenostech, které značka čtyř kruhů desítky let sbírala aktivní účastí v motoristickém sportu, ale také dlouholetou výrobou sportovně-luxusních automobilů.
Audi R8 představuje unikátní amalgám vynikajících jízdních vlastností, průkopnických technologií a fascinujícího designu. Motor V8 FSI HDZ o výkonu 420 koní, stálý pohon všech kol quattro® a hliníková karoserie Audi Space Frame ASF® propůjčují Audi R8 mimořádné vlastnosti, které mu umožňují ucházet se o vůdčí pozici ve své třídě. Ergonomie a praktičnost zároveň dovolují každodenní využívání Audi R8 v běžném provozu. Stejně důležitou charakteristikou je rovněž dodržování náročných kvalitativních standardů, typických pro značku Audi.
Základní cena nového Audi R8 začíná na 2 981 300 Kč, prvním zákazníkům budou vozy dodány ve druhém čtvrtletí roku 2007. Více se o unikátním Audi R8 dočtete v pondělí.

JL, 4.5.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar