Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Audi Q6 e-tron - světová premiéra na IAA v Mnichově

Audi na koncernovém galavečeru Group Media Night, který se uskuteční 3. září v předvečer autosalonu IAA Mobility 2023 v Mnichově, odhalí revoluční přístrojovou desku a interiér modelu Q6 e-tron. Dne 4. září budou mít novináři příležitost seznámit se podrobně s interiérem budoucí modelové řady Q6 e-tron.

Marc Lichte, šéfdesignér značky Audi, jak se v nově uspořádaném vnitřním prostoru všechno točí kolem cestujících. Digitalizace je v něm ještě hmatatelnější a současně plní také úlohu estetického designového prvku. Například precizní činnost displejů a zobrazování digitálních obsahů vytváří tzv. digitální jeviště. Nový koncept ovládání reprezentuje další krok v transformaci značky Audi na poskytovatele prémiové síťově propojené elektromobility. Díky nové elektronické architektuře E3 bude možné Audi Q6 e-tron dokonale začlenit do digitálního ekosystému zákazníka nabízením neustále aktualizovaných osobních zážitků v oblastech informací, zábavy a konektivity.


Novináři budou moci získat podrobné informace o novém interiéru modelu Q6 e-tron také v průběhu tiskového dne autosalonu (4. září) ve veletržním centru v mnichovské čtvrti Riem, kde bude vystaven jako maskovaný předsériový prototyp. Další exponáty, například poháněcí ústrojí platformy PPE, v expozici koncernu Volkswagen umožní pohled na technické základy budoucnosti elektromobility u značky Audi. Předseda představenstva koncernu Volkswagen Oliver Blume a členové představenstva značky – v případě značky Audi nový předseda představenstva Gernot Döllner a Hildegarda Wortmannová, členka představenstva odpovědná za prodej a marketing – představí na tiskové konferenci koncernu 4. září od 9:10 h strategie a technologie pro cestu do elektrické budoucnosti.


Od 5. září se prezentace značky Audi na veřejně přístupné výstavní ploše na mnichovském náměstí Wittelsbacherplatz zaměří na její rozsáhlou elektrickou flotilu. Audi bude na tomto místě na různých příkladech také ukazovat, jak lze v rámci cirkulární ekonomiky zavádět do sériové výroby materiálové koloběhy.


Návštěvníci zažijí rovněž německou premiéru koncepčního elektromobilu Audi activesphere concept – čtyřdveřového automobilu s karoserií crossover-kupé, která disponuje variabilní zadní částí vozu. Přítomnost značky se čtyřmi kruhy na letošním autosalonu IAA budou doprovázet také zkušební jízdy s elektromobily Audi a panelové diskuze na různá témata, například trvalá udržitelnost a design, nabíjení a aerodynamika, digitalizace a sportovní výkony.Audi 29.8.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar