Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar Bohemia - novinky pro zimu

ALCAR se snaží zákazníkům ulehčit výběr zimní sady kol a pneumatik a ze své nabídky 75 designů litých kol vybral osmičku designů vhodných na zimu, které zařadil do své podzimní nabídky Elegance i v zimě. Motoristé v ní naleznou úplné novinky od značky DEZENT i na zimu vhodné designy od značek AEZ, a DOTZ

Litá kola DEZENT

První novinka letošní zimy nejen pro vozy SUV nabízí odolný a dynamický design. Sofistikované asymetrické dvojité paprsky DEZENT TA silver padnou dokonale na vozy SUV, jako jsou Škoda Karoq a Kodiaq, Kia Sportage, Hyundai Santa Fe, Volvo XC 40, Audi Q3 nebo BMW X3.

DEZENT TA silver jim nabízí rozměry od 16 až do 20 palců a na mnoho modelů je k dispozici dokonce v originálním rozměru s ECE homologací. Kola DEZENT dodávají automobilům již tradičně styl i v zimním období. To, že kola dobře odolávají i zimním podmínkám zajišťuje jejich třívrstvý ochranný lak SR3, který je chrání před nepříznivými vlivy okolí. Na jaře se objeví ještě verze v černém laku.

Dvojice elegantních novinek DEZENT TW silver a DEZENT TW dark s designem sedmi roztočených paprsků, tecy lehce do turbíny. Jde o další atraktivní možnost, jak obout svůj vůz pro zimní jízdu. Nabízí širokou variabilitu aplikací například pro vozy Škoda Rapid, VW Golf a Passat, Ford Focus, Mercedes A-třídy nebo nové BMW 3 a 5 či Audi A6.
Pro mnoho modelů jsou novinky k dispozici v originálním rozměru se schválením ECE a není je tak třeba zapisovat to technického průkazu vozidla. Německý výrobce DEZENT nabízí design TW ve 2 barevných variantách, s klasickým stříbrným lakem a s blyštivým černým lakem doplněným leštěným lemem límce.


Off-roadová novinka DOTZ Survival

Novinku DOTZ Modular Beadlock zdobí deset kruhových otvorů, kolem kterých září dekorativní šrouby po obvodu kola. Kolo skvěle padne v 15 palcích pravému
offroadu, jakým je nové Suzuki Jimny a v 18 palcích pak i vozům pick-up v podobě Mercedes-Benz X-třídy, Nissan NP300, Navara a Pathfinder nebo Renault Alaskan. Majitelé těchto vozů se mohou i v náročných podmínkách spolehnout na odolnost kola DOTZ Modular Beadlock, které se vyrábí v továrně ALCAR Group ve Švýcarsku.


K litým kolům AEZ a DOTZ bezpečnostní šrouby zdarma

Motoristé samozřejmě mohou při výběru kol na zimu bez obav sáhnout po kterémkoliv litém kolu od značek AEZ, DOTZ a DEZENT s jistotou tříleté záruky. V případě, že si vyberou jakýkoliv design od značky AEZ nebo DOTZ a objednají si ke kolům bezpečnostní šrouby či matice Sicuplus, dostanou je od ALCARu zdarma. Tato akce platí až do 30.11.2019, takže ji stihnou i ti, kteří budou přezouvat na zimní pneumatiky až v pozdějším termínu.JL 24.9.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar