Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ALCAR představil novinky od značek AEZ a DOTZ

Prémiové značky AEZ a DOTZ si přichystaly pro rok 2023 devět nových designů litých kol. Motoristé tak mají velký výběr možností, jak si individuálně zkrášlit svůj vůz, ať už jde o vůz kompaktní nebo střední třídy, SUV nebo elektrický sportovní automobil.

AEZ Alaska


Elegantní vícepaprskové kolo AEZ Alaska je na míru vytvořeno pro elektrické sportovní vozy Porsche Taycan a Audi e-tron GT. Ve dvou barevných variantách s leskle černým lakováním a v kombinaci černého laku a leštěné čelní plochy nabízí možnost individuálního zkrášlení těchto futuristických prémiových vozů. V rozměrech od 9x20 do 11,5x21 palců je design AEZ Alaska schválen pro tyto elektromobily v originálních rozměrech. Sportovní elektromobily doplní svým mohutným vzhledem a díky optimalizované hmotnosti podpoří i jejich agilitu.AEZ Montreal

AEZ Montreal je sportovně elegantní design s dvojitými paprsky, který je k dispozici ve dvou barevných provedeních s leskle černým lakováním a v kombinaci černého laku a leštěné čelní plochy. Druhá novinka od AEZ má široké spektrum aplikací včetně asijských a francouzských značek automobilů. AEZ Montreal je k dispozici v rozměrech od 7x18 do 8,5x20 palců a i díky položkám v originálních rozměrech může kompaktní středová část tvoří s úzkými paprsky vylepšit design mnoha automobilů.
DOTZ Fuji

Extravagantní design překřížených paprsků DOTZ Fuji se pyšní konstrukcí se sníženou hmotností. Sportovní lité kolo je k dispozici v rozměrech od 7,5x18 do 9x20 palců. Svým atraktivním vzhledem doplní mnoho modelů kompaktní a střední třídy jako je BMW řady 5, Cupra Born, Mercedes třídy C, Seat Ateca, Škoda Octavia, VW Golf a mnoho dalších. Varianta s lesklým zlatým lakem dodá automobilu jedinečný výraz.Kromě toho je DOTZ Fuji k dispozici také v povrchové úpravě s šedým metalickým lakem a s černým lakem doplněným leštěnou čelní plochou. Díky variantě se čtyřděrovým provedením se kolo v rozměru 18 palců perfektně hodí také pro vozy Stellantis Group (Fiat, Citroen, Peugeot). Umění designu se tu zhmotňuje v odlitém výrobku.DOTZ LongBeach

LongBeach je první design od značky DOTZ vyvinutý na míru pro vozy SUV. Motoristé si mohou vybrat ze dvou barevných variant tohoto designu s paprsky ve tvaru Y. LongBeach je dokonalým společníkem pro střední i velké zástupce třídy SUV od Audi až po Volvo.V rozměrech 9x20 až 10,5x22 palců a s nosností až 1 054 kg je DOTZ LongBeach pro tyto vozy perfektním řešením i díky mnoha aplikacím v originálních rozměrech. Vysoká nosnost a rozměry od 18 do 20 palců umožňují vyšperkovat design mnoha automobilů včetně asijských a francouzských modelů, jakými jsou Toyota RAV4, Kia Sorento nebo Renault Megane E-Tech.Motoristé si mohou všechny novinky, které se pyšní tříletou zárukou, prohlédnout přímo na svém modelu automobilu již teď v unikátním ALCAR 3D konfigurátor kol na www.alcar.cz. K sadě litých kol AEZ nebo DOTZ mohou motoristé získat praktický bonus navíc. V případě, že si k jakémukoliv designu od značky AEZ nebo DOTZ objednají ke kolům bezpečnostní šrouby či matice Sicuplus, dostanou je od ALCARu zdarma. Akce platí od 1. 3. do 30. 6. 2023.Novinky jsou pro mnoho vozů k mání se schválením ECE v originálním rozměru, který není třeba zapisovat do TP vozidla.
PR 1.3.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar