Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ALCAR BOHEMIA stále funguje pro obchodní partnery i motoristy

Společnost ALCAR BOHEMIA je navzdory současné výjimečné situaci pandemie, která výrazně ovlivňuje životy občanů také v České republice, i nadále k dispozici svým obchodním partnerům a zákazníkům a maximálně se snaží být oporou nejen jejich obchodu.

Provoz a veškeré služby společnosti ALCAR BOHEMIA jsou zachovány v plném rozsahu včetně doručování zboží a poskytování poradenství. Partneři se mohou obracet na call centrum ALCAR BOHEMIA v průběhu celé standardní pracovní doby od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30 hod. V rámci preventivních opatření obchodní zástupci dočasně omezili své cestovní aktivity a obchodní agendu nadále řeší prostřednictvím telefonického a e-mailového kontaktu. Zboží, které obchodní partneři ALCARu, například z řad mnoha set pneuservisů, objednají každý pracovní den do 15:00 hod., jim je doručeno přepravcem Toptrans následující pracovní den kamkoliv v České republice.
Registrovaní zákazníci mohou nonstop využívat pro komfortní objednání zboží ALCAR webshop na www.alcar.cz. Motoristé pak mohou bezpečně a bezkontaktně vybírat nová kola v pohodlí svého domova v ALCAR 3D konfigurátoru kol, který jim je k dispozici 24 hodin denně.

Naleznou v něm spoustu možností, jak si svůj vůz v letošním roce vylepšit a zároveň vyladit k obrazu svému včetně šesti zbrusu nových designů v celkem jedenácti barevných povrchových úpravách od značek AEZ, DOTZ a DEZENT.

Věříme, že všichni společně nejenom překonáme tuto globální krizi a nelehké časy, ale vyjdeme z tohoto obtížného období ještě silnější!

ALCAR udělá vše pro to, aby se kola točila dál. Přejeme vám všem, abyste si uchovali pozitivní náladu a pevné zdraví.


ALCAR 7.4.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar