Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ALCAR BOHEMIA dodává kompletní kola importérům

ALCAR BOHEMIA dodává tisíce kompletních kol importérům Hyundai a Toyota i značkovým car dealerům, kteří tak šetří vlastní skladovací prostory i čas nutný k montáži kompletů.

Ideální volbou jsou pro ně kola v originálních rozměrech se schválením ECE, u kterých se nepoužívají středící kroužky a ve většině případů lze použít také originální šrouby či matice i středové krytky s logem výrobce vozidla. Komplety si zákazník může u ALCARu objednat s pneumatikou zcela dle svého výběru.

ALCAR BOHEMIA je třetím rokem importérem špičkových japonských pneumatik značky Falken, které patří do japonského koncernu Sumitomo stejně jako značka Dunlop. Koncern Sumitomo je aktuálně 6. největším výrobcem pneumatik na světě. Úspěšnou pneumatikou pro aktuální zimní sezónu je pneumatika Falken Eurowinter HS01, která nabízí kompletní sortiment v rozměrech 13-20 palců za velice příznivé ceny. V testu časopisu AutoBild dopadla lépe než například Nokia, Firestone, Vredestein, Yokohama atd.


Komplety si mohou dealeři u ALCARu objednat včetně senzorů TPMS, kterými ALCAR umí vybavit téměř 100 % vozidel jezdících po našich silnicích.


Od modelového roku 2020 (výroba od léta 2019) je možné nově objednat přímé měření tlaku také do oblíbených modelů Škoda Superb III a Škoda Kodiaq. ALCAR má v nabídce senzory i pro tyto automobily a jeho partneři tak mohou obsloužit i motoristy, kteří si na přání nechali do těchto vozidel instalovat přímé měření tlaku v pneumatikách.


JL 26.9.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar