Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Testovací jízdy v Inveltu s rekordní účastí strojů BMW

Motorkářská sezona již začala plným tempem, a i tento rok společnost Invelt umožnila milovníkům motocyklů BMW otestovat kompletní řadu modelů z nabídky mnichovského výrobce exkluzivních motocyklů v rámci BMW Motorrad RoadShow Invelt 2021.

Vzhledem k opatřením nebylo možné realizovat tradiční jednodenní sraz majitelů strojů BMW, kdy od pražského Inveltu vyráželi účastníci na spanilou jízdu. Všichni se shodnou na tom, že při koupi motorky jsou klíčové testovací jízdy, a proto se letošní akce s nabídkou vybírat a testovat v rámci třídenní roadshow z osmnácti strojů BMW až čtyři denně těšila maximální možné účasti.

Každý den bylo připraveno dvanáct hodinových slotů s možností vyzkoušet si vybraný stroj na trase dlouhé kolem 30 km. V prodejích BMW Motorrad vládnou cestovní endura s klíčovými modely BMW R 1250 GS a BMW R 1250 GS Adventure. Tyto motorky jsou ztělesněním dokonalé syntézy optimálních vlastností pro cesty na dlouhé vzdálenosti, kombinované se sportovní dynamikou a schopností popasovat se v rukou dobrého jezdce i s těžším terénem. Motorkáři měli možnost otestovat i motocykly ze segmentu cruiser v podobě modelů First Edition: BMW R 18 a BMW R 18 Classic. Oba stroje čerpají z tradice historických motocyklů BMW.

Nově německá značka nabízí ještě širší sortiment příslušenství pro tyto modely. Výbava s názvem Option 719 BMW Motorrad přidává další prvky, které umožňují dosáhnout nejvyšší úroveň individualizace těchto motorek. Ti, co preferují ostré průjezdy zatáčkou a sportovní styl jízdy, a přitom rádi cestují, vyzkoušeli superbike BMW S 1000 XR. Model, který má výkon 160 k a zároveň na něm můžete pohodlně sedět.


Po celé tři dny se o klienty starali odborníci z oddělení motocyklů společnosti Invelt, kteří motorky znají detailně nejen z manuálů, ale hlavně ze sedla. Kompletní řadu modelů k 40. výročí GS a všechny novinky včetně příslušenství si mohli testující prohlédnout v nově rekonstruovaném showroomu Invelt pro motocykly, který je svou velikostí přes 700 m2 největším v České republice. Zároveň, pokud si motorku zájemce objedná v Inveltu během května, dostává oproti standardním 3 letům 5 let záruky jako bonus pro ještě větší radost
z jízdy.Invelt 24.5.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar