Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Ondra Ježek desátý ve 24 h Bol d Or

Automobilisté mají svoje 24 h Le Mans, motocyklisté neméně slavné 24h Bol d’Or. A právě tady se po třech letech postavil na start Ondřej Ježek, když nahradil zraněného Gregory Leblanca v týmu Maco Racing.

Po škaredém pádu musel Leblanc zůstat v nemocnici, a tak se Ondra Ježek domluvil s Martinem Kuzmou a jeho náhradě. V závodě startoval s navrátilcem Tondou Westičem a bývalým týmovým kolegou Marcem Moserem.

„Byl to závod plný zvratů a dramat, ale i skvělých zážitků. Dvakrát vinou změny podmínek nevyšel benzin. Přetrhli jsme i řetěz. Došlo ke dvěma pádům, jednou já na vodě a potom spadl i Marc Moser. Ten musel bohužel ze závodu odstoupit pro otřes mozku a s Anthonym Westem jsme zbylých dvanáct hodin dojížděli ve dvou. Chtěl bych poděkovat týmu Yamaha MACO Racing Team, že mě vzali mezi sebe. Celý tým fungoval na sto procent a každý problém se vždy velmi rychle vyřešil. Také svým dvěma kolegům Anthony West (Official) a Marc Moser za perfektní spolupráci a výkon v závodě. Bylo mi ctí chlapi,“ svěřil se po závodě Ondřej Ježek, který se svým kolegou dojel na fantastickém desátém místě a pátém v kategorii EWC.


fb 22.9.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar