Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

MOTOCYKL PRAHA ovládne v březnu 2023 letňanské výstaviště

Na největší ploše, se spoustou novinek, s doprovodným programem, hvězdnými tvářemi a v unikátním souběhu s výstavou motocyklových staveb a přestaveb. To bude nová podoba tradiční motoristické výstavy MOTOCYKL PRAHA, která ve dnech 2. až 5. března 2023 zaplní haly výstaviště PVA EXPO PRAHA.

Tradiční výstava motorek a příslušenství MOTOCYKL PRAHA využije v PVA EXPO PRAHA dosud největší plochu v historii svého konání pro maximální komfort vystavovatelů a návštěvníků. Vzdušné rozmístění expozic rozčleněných podle nabízeného sortimentu, ale i nová třetí vstupní hala pojmou vysoký nápor návštěvníků a vystaveným exponátům poskytnou důstojný prostor pro prezentaci před širokou i odbornou veřejností. Motorky a příslušenství zaplní letňanské haly vždy jednou za dva roky. „Rozhodli jsme se vyjít vstříc přání vystavovatelů a importérů, kteří upřednostňují konání výstav zaměřených na motocykly, čtyřkolky a jejich příslušenství střídavě v Brně a v Praze. Proto bude akce MOTOCYKL PRAHA, která se součástí portfolia společnosti ABF stala po akvizici firmy Incheba, realizována ve dvouletých cyklech,“ řekl generální ředitel ABF Martin František Přívětivý.


Oborové členění výstavy nabídne motocykly, skútry, čtyřkolky, sportovní a závodní motocykly, přípojná vozidla k motocyklům, díly a příslušenství, doplňky a výstroj nebo technologie pro provoz a opravy. K unikátnosti celé události přispěje také souběžná akce Bohemian Custom Motorcycles, která představí stavby a přestavby motorek od špičkových stavitelů z tuzemska i zahraničí. „Návštěvníci uvidí také jedinečné stroje slavné české značky Böhmerland. Právě v Letňanech navíc dojde k předání prvního kusu této motorky svému novému majiteli,“ řekl organizátor akce Martin Rybář.


Slavné tváře i testování

V PVA EXPO PRAHA nebudou chybět ani motocyklové veterány, sportovní týmy, významní importéři, ale i osobnosti motosportu nebo legendární cestovatelé na dvou kolech. Motocykloví fanoušci budou mít na výstavě MOTOCYKL PRAHA možnost nejen zkoumat nespočet strojů. Vybrané modely si mohou také vyzkoušet v rámci testovacích jízd v areálu výstaviště. Bohatý doprovodný program bude myslet také na rodiny s dětmi, milovníky cestování na dvou kolech nebo na fanoušky osobností motocyklového světa. V rámci akce se uskuteční také spanilé jízdy. Výstavu mediálně podpoří partner akce FTV PRIMA prostřednictvím svých televizních pořadů.


Více informací najdete na www.motocykl-praha.czPR 7.6.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar