Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Honda CB1000R - ohodnoťte nejlepší custom úpravy

Honda CB1000R, vlajková loď řady Neo Sports Café, se osvědčila jako dokonalé čisté plátno pro úpravce motocyklů napříč Evropou. Uživatelé mohou jednotlivé stroje hodnotit od 1. do 12. místa a svou volbu sdílet prostřednictvím sociálních médií

Honda se vrací ke 12 z nejlepších upravených CB1000R na našem kontinentu, které byly poprvé představeny na loňském festivalu Wheel & Waves ve městě Biarritz, a to formou webové stránky, prostřednictvím které mohou uživatelé sestavit vlastní pořadí a přetáhnout jednotlivé stroje tak, aby odpovídaly jejich preferencím od prvního po dvanácté místo.

Po dokončení výběru se mohou uživatelé o svou volbu podělit prostřednictvím sítí Facebook™, Twitter™ nebo WhatsApp™. Mezi dvanácti CB1000R představenými na stránce www.hondacustoms.com se nachází i „CRF1000 Africa Four“ inspirovaný modelem Africa Twin, pocta modelu Monkey v podobě stroje „Monkey Kong“, či model „Alfredo“ jako pocta dávným klasickým modelům CB Freddieho Spencera. Každý z dvanácti exponátů jistě stojí za důkladné seznámení.
Stránka Honda Customs je dostupná v angličtině, francouzštině, němčině, italštině a španělštině. Poté, co si uživatelé vyberou své favority, budou si moci stáhnout své číslo jedna jako tapetu pro počítač nebo pro mobilní telefon.

Další podrobnosti o všech dvanácti strojích naleznete zde: https://hondanews.eu/eu/en/motorcycles/media/pressreleases/183749/a-dozen-customized-cb1000rs-at-wheels-and-waves-2019
Adresa stránky Honda Customs je hondacustoms.com


Stránka je dostupná v pěti jazycích: angličtině, francouzštině, němčině, italštině a španělštině.
Volba jazyka se provádí podle nastavení klávesnice uživatele. Základní jazykovou verzí je angličtina.
Stránka nevyžaduje žádné osobní údaje.
Uživatelé mohou stránku navštívit kolikrát chtějí a postupně si stáhnout fotografie všech strojů.


Honda 7.5.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar