Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Freestyle motokrosař Podmol připravuje show v Karlových Varech

Diváci mu dvakrát tleskali ve stoje, nadchl publikum v pražské O2 arény. Libor Podmol na FMX Gladiator Games předvedl salto vpřed a otočil se ve vzduchu také s dakarským speciálem.

„Předčilo to moje očekávání, freestyle motokros stále Čechy baví. Několikrát si hala stoupla a řvala, což se v dnešní době při jiných sportech také moc nevidí,“ prohlásil Podmol, který už vše připravuje společně s jeho bratrem Filipem na jejich akci. PODMOL Brothers MOTIVATION show se totiž uskuteční 18. června v KV aréně.


Pár dní po „Gladiátorech“ se cítil rozlámaně. Podmol se totiž vrátil z měsíčního natáčení jeho nového filmu Adam a jeho poslední cesta. A pak se rovnou vrhl do každodenního tréninku na motorce. „Vysílilo mě to, ale zároveň naplnilo energií. Předvedl jsem salto vpřed na motorce jako jediný z jezdců. Atmosféra byla úžasná,“ pochvaloval si mistr světa ve freestyle motokrosu, ze kterého se stal také filmový nebo hudební producent. A do toho také píše knihy, které jsou velmi žádané.


Ale nejen to, v červnu Podmol rovněž předvede, že je také skvělým organizátorem. V sobotu 18.června se totiž uskuteční PODMOL Brothers MOTIVATION show. Nic podobného v Karlových Varech nebylo k vidění. „Jde o extrémní sporty na nejšpičkovější úrovni. V akci budou freestyle motorky, kola a koloběžky. Jedni z nejlepších sportovců na těchto náčiních s nimi budou létat hodně do vzduchu. A při tomto nadupaném programu budeme pouštět divákům motivační příběhy jezdců na velkoplošné obrazovce,“ popsal Podmol, který například napsal knihu o Dakarské rallye, kterou úspěšně dokončil.


Však také divákům v Karlových Varech neunikne skok na dakarském speciálu, který váží přes sto šedesát kilogramů. „Budu jezdit podobně jako v O2 aréně, chvílemi také moderovat. Přivezeme také rampu na salto vpřed,“ dodal Podmol, který nebude jedinou hvězdou celé show. Očekává se také příjezd mistra světa a vítěze X-Games Davida Rinalda, dorazí také mistr světa na koloběžce Richard Zelinka a hlavní postavou kol bude legenda MTB Tomáš Zejda.


A rovněž i Filip Podmol, elitní světový freestyle motokrosař. Ten si před FMX Gladiator Games poranil rameno, když mu na tréninku vypadlo. V Karlových Varech už bude ve stoprocentní kondici. „Chceme ve Varech začít tradici show Podmolbrothers a motivovat lidi, aby si užívali života na plno,“ dodal Podmol.
PR 7.6.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar