Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Faber Moto rozšiřuje prodejní a servisní síť

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, pokračuje v rozšiřování své prodejní a servisní sítě.

Prémiové skútry a motocykly všech čtyř legendárních italských značek nabízejí nově dealerství Valenter Auto v Praze a Investom Moto ve Zlíně. Ostravská společnost Dirtbikes obohatila své portfolio o značky Piaggio a Vespa.

„Máme velkou radost, že v naší obchodní a servisní síti můžeme přivítat tři nové partnery ve významných lokalitách,“ říká Adam Žert, country manager společnosti Faber Moto. „Snažíme se rozšiřovat naši dealerskou síť tak, abychom dosáhli plošného pokrytí celé České republiky a zajistili zákazníkům snadnou dostupnost prodejních i servisních služeb. Kromě toho ve spolupráci s našimi partnery zvyšujeme standardy veškerých služeb, které odrážejí prémiový charakter značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa a také reagují na rostoucí požadavky zákazníků. Nezahálíme ani v produktové oblasti. Na novou sezonu 2020 se už netrpělivě těšíme, protože přinese do našich showroomů mnoho atraktivních novinek, jimiž hodláme rozvířit poněkud stojaté vody českého trhu.“

Motocykly Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa lze nově pořídit v pražském dealerství Valenter Auto a u zlínské společnosti Investom Moto. Ostravský prodejce Dirtbikes zařadil do své nabídky motocykly značek Piaggio a Vespa. Noví partneři společnosti Faber Moto nabízejí svým zákazníkům také kompletní servisní služby včetně prodeje originálních dílů a příslušenství.


Faber Moto zastupuje v České republice italský koncern Piaggio Group a s 3. pozicí mezi importéry v součtu značek plus překonává 1000 registrací. Cíle pro následující sezónu jsou však vyšší a k vylepšení postu trojky na trhu by mohly pomoci zajímavé novinky pro rok 2020, kam již směřuje maximální pozornost.

Vespa Elettrica v ještě dynamičtější specifikaci 70 km/h uchvátí vytříbeným stylem i podmanivou jízdou s nulovými emisemi v mnohem použitelnějších rychlostech. Nové Piaggio Medley způsobí pozdvižení v segmentu skútrů s velkými koly nevšední dynamikou díky spalovacímu motoru o výkonu 11 kW a také mimořádnou praktičností s velkou odkládací schránkou pod sedlem. A to vše za velmi výhodnou cenu. Piaggio kromě toho nabídne také další evoluční stupeň průběžně zdokonalované řady MP3, která je skvělým dopravním prostředkem například pro dojíždění v příměs tských oblastech. Všechny tyto zmíněné skútry lze samozřejmě řídit s řidičským průkazem na osobní automobil.

V roce 2020 si na své přijdou samozřejmě i milovníci „dospělých“ motocyklů s temperamentní italskou duší. Aktuální modely Aprilia a Moto Guzzi jsou před novou sezonou nabízeny za neodolatelné akční ceny. S výjimečným zvýhodněním lze pořídit například motocykly Aprilia Shiver. „Těší nás meziročně téměř dvojnásobný zájem o motocykly Aprilia a Moto Guzzi. Pro rok 2020 si hodně slibujeme od obou značek. Nejdříve na trh dorazí nová ultimativní Aprilia RSV4 s velmi dobře hodnoceným semiaktivním podvozkem, který letos nadchnul už na Tuonu. A samozřejmě se všichni těšíme na supersport Aprilia RS 660 a jeho další verzi Tuono 660, zde ovšem s dodávkami počítáme až ke konci sezony. Úspěchy povedeného endura Moto Guzzi V85 TT bychom rádi povýšili novou speciální verzí Travel a stranou nezůstanou nové individualizované verze modelů V7 Stone a V7 Racer 10th Anniversary Edition,“ dodává Žert.PR 3.1.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar