Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Za veterány do Chvalské tvrze

Již tuto sobotu 21. dubna bude Chvalská tvrz v Horních Počernicích patřit opět po roce historickým automobilům a motocyklům. Pro příznivce veteránů je připraven již pátý roční Rendez-vues, letos obohacenou o spanilou jízdu po okolí.

Již od osmi hodin ráno se budou do areálu Chvalské tvrze sjíždět majitelé veteránů, aby jednak po zimě opět „provětrali“ své miláčky a v plné kráse je předvedli široké veřejnosti.
Ve 12 hodin dojde k odhalení nově zrenovovaného vozidla, kterým tentokrát bude nádherná Minerva Al z roku 1931, jenž se může pochlubit zajímavou historií. Tento model z roku 1929 představoval jeden z nejprestižnějších automobilů své doby. Pohání jej sedmilitrový osmiválec s tichým rozvodem typu Knight. Jedinečnou karoserii de Ville vyrobila jedna z nejlepších a předních světových karosáren Vanden Plas.
K dobré náladě bude hrát skupina Taxmeni, chybět nebude ani občerstvení a co je důležité, všichni příchozí mají vstup na akci zdarma.
Ve tři hodiny odpoledne se historická vozidla vydají na spanilou jízdu z Horních Počernic přes Radonice, Vinoř, Satalice zpět do Chvalské tvrze. Nevíme, jaké automobily se na Veteran Rendez vues představí letos, to je i pro organizátory velké překvapení, ale vloni nás kvalitní a pestrá účast mile překvapila.

JL, 19.4.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar